Laura82

Regisztráció dátuma: 2012. április 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bourjois Bio Détox Organic Perfecting Powder

Bourjois Bio Détox Organic Perfecting Powder
2012. május 19.

Én is nagyon szeretem ezt a púdert, mert érzékeny a bőröm és hamar irritálódik - így mindig nehéz dekorkozmetikumot vennem, de ez totál telitalálat! Márkahű vagyok (igaz azért Bourjoisban is volt melléfogásom arckrémben) - csak ajánlani tudom mindenkinek! A kellemes krém állaga miatt szépen el lehet dolgozni a bőrön, tökéletesen fed, mégis natúr hatású.

Venita Henna Color Gyógynövényes Krémhajfesték

Venita Henna Color Gyógynövényes Krémhajfesték
2012. május 19.

Én csak ajánlani tudom a Henna Color barna színeit, az összetétele teljesen biztonságos - az INCI felsorolásba tévesen került bele régen a Basic Blue 41 (pár szín esetében) - mára már egyik szín dobozán sincs feltüntetve (direkt végignéztem a bioboltban :) ), a termék nem tartalmaz olyan színezőanyagot, amit tiltana kozmetikai előírás. Nyugodtan kipróbálhatja bárki, biztonságos. A vörös színeit mondjuk nem ismerem, barna vagyok. :)

Venita Henna Color Színező Balzsam

Venita Henna Color Színező Balzsam
2012. május 19.

Ez alapján jártam utána a témának én is, de mint kiderült, az összetétel felsorolásba tévesen került bele pár szín esetében - mára már egyik szín dobozán sincs feltüntetve (direkt végignéztem a bioboltban :) ), a termék nem tartalmaz olyan színezőanyagot, amit tiltana kozmetikai előírás. Nyugodtan kipróbálhatod sztem, én már biztos vagyok benne, hogy biztonságos. Emellett imádom a barna színeit. :-)