Laura96

Regisztráció dátuma: 2018. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. április 28.

Az árához képest nagyon jó termék. Szépen megemeli a szempillákat, amit hiányolok az az, hogy nem dúsít igazán. :/ De ez nem von le az értékéből, mert megéri az árát teljesen.

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. április 2.

Update update:
Minden hajmosáskor használom hajpakolásként, tehát heti 3-szor. Nagyon szeretem, főleg az illatát, továbbra is tartom az 5 csillagot, mert nekem bevált és imádom.

Update:
Kíváncsiságból kb. 1 hónap folyamatos használat után abbahagytam a használatát, egy másik hajpakolást használtam. Hát hihetetlen, hogy mekkora különbség van a Hair food utáni hajam és egy másik hajpakolás használata után. Sokkal könnyebben fésülhető a hajam tőle és az illata is napokig marad. Azt hiszem, nem válok meg tőle egy jó ideig. :D

Joy napok alkalmával sikerült egy ilyen tégelyt beszereznem, az illata és a kiszerelése megfogott, de már egy ideje terveztem, hogy kipróbálom, mert szinte mindenből Garniert használok. Goodbye Damage sampont és balzsamot használok egy ideje, de mostanában a balzsam valamiért nem teszi a dolgát rendesen, borzalmasan nehéz kifésülni a hajamat, ezért már terveztem valami mást kitalálni a hajamra. A tegnapi este végre kipróbáltam ezt a "csodaszert", én hajpakolásként használtam sampon és balzsam után, pár percig rajta hagytam, majd lemostam. Nekem nedvesen annyira nem tetszett a hajam illata, de rögtön érezhető volt, hogy sokkal egyszerűbb kifésülni a hajamat, mint előtte. Gyakran nedves hajjal fekszem aludni, most is így lett, reggelre csak annyit éreztem, hogy hihetetlenül finom az illata a hajamnak és sokkal puhább is. Nem bánom, hogy kipróbáltam, kíváncsi leszek, hogy hosszabb távon milyen eredménye lesz. :)

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2019. március 6.

Karácsonyra kaptam ajándékba, nagyon szeretem. Picike, így szinte bárhol elfér, szép, könnyíti a kifésülést, ami az én gubancos hajamnak nagyon kell. Imádom!