LauraNatura

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Splat Blackwood Fogkrém

Splat Blackwood Fogkrém
2020. január 26.

Ízre jó,koszt se csinál.
Viszont hiper érzékennyé tette a fogaimat!!
Ez mas termeknel nem fordult még elő,pedig sima szodabikarbonasat is hasznalok.Emiatt kinszenvedes volt,oda is adtam masnak.

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös

Khadi Növényi Hajfesték Por - Élénkvörös
2020. január 26.

Volt pár őszhajszálam,de utálom a hajfestékeket.Elöször hennáztam.Nekem nem csöpögött szerteszéjjel és a fejemről se folyt le,sem a bőrömet nem fogta meg durvan(kiveve a fejem tetején).Szóval nem értem miért mondták hogy bizony maszatos melo.Nem volt.Pedig hosszu hajam van.
Én kávéval es forro vízzel( kb 40fok) kevertem be két csepp edesnarancs illoolajjal.
Szaga megmaradt.
Hajamat befogta.Ma jár le a harmadik nap es megmosom .Színre nekem annyira nem tetszik.nekem mű...azt mondtak meleg színt kapok,hat nekem inkabb ilyen rideg kopott mahagon-lilanak tunik.két órat volt a fejemen.
Aztan vízzel kioblitettem,elobb vodorbe dugtam a fejem ugy mostam ki,hogy be duguljon el a lefolyo.ruhat parnat nem fogta be.puhabb nem lett a hajam.a fejborom ugyan ugy szaraz es viszket.egyenlore hajhullas se lett kevesebb,de majd updatelek.
Ja és prüszkölök es folyik az orrom allergia szeruen,ugyhogy ez nekem nem pálya:D
Szívás.Szaga kb ket nap utan eltunik,pedig hajat se mostam még mert hogy harom nap míg hat a henna..
És tényleg hűt !!
nem vagyok fázos de ket napja kimenni se volt kedvem.
Ezt egy gyogynovenyes kinyvben olvastam h hűtő borogataskent alkalmaztak.Es ezert nyaron ajanlott inkabb:)
Egy kis extra info.
Maga a termék jó és megbízható.
Nekem szembement,de kimostam es kutyabajom.:)

Naturpolc Csipkebogyó Olaj

Naturpolc Csipkebogyó Olaj
2019. március 30.

Nagyon magyon nagyon sokaig eleg:D
Anno Ilcsit hasznaltam.De mikor raneztem mennyi minden van benne:/
Ez tokeletes!Es nem kerul annyiba.
Nem irrital,nincs pattanas.