lausz

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Senses Sparkling Celebrate Me Tusfürdő

Avon Senses Sparkling Celebrate Me Tusfürdő
2013. december 26.

megveszek az illatáért! :D bár nyáron én sem tudnám használni, télen maga a csoda, felemelő aromaterápia :D

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. december 26.

van vagy ötféle színem ebből a fajtából, elsősorban az ára miatt spájzoltam be. de rossz ötlet volt, egyrészt a nagy részük nem fed elsőre, vagy ha fed is, borzasztó hamar elkezd lepattogni. pl. felkentem két réteg lakkot fedőlakkal, másnapra már megsérült két körmömön. kár érte, jó színei vannak.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2013. szeptember 7.

2700 helyett 1300 forintért juthattam hozzá a Müllerben, szóval, gondoltam, itt az ideje, hogy kipróbáljak valami felsőbb kategóriás púdert is. (Egyébként azóta azon az állásponton vagyok, hogy mivel ezzel a kozmetikummal az egész fejemet bekenem, talán nem kéne sajnálni rá a pénzt.) Viszont az első benyomásom ezzel a termékkel kapcsolatban nem múlta felül a várakozásaimat. A szivacs túl töményen vitte fel, az ecset túl porózusan. Aztán nagyon rohanós napom volt, és sajna egyetlen alkalmam se volt tükörbe nézni, hogy hogyan is áll a fejem, és valami fura, ragadós érzésem volt egy idő után. Az illatát viszont imádom! *-* Remélem, az első tapasztalatom mellékvágányra vitt, és kiderül majd a drágáról, hogy mégis szupijó púder, mert egyébként nem szeretnék ennél magasabb árkategóriás termékek között keresgetni.