lcmllxm

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

Fenty Beauty Killawatt Highlighter

Fenty Beauty Killawatt Highlighter
2018. június 9.

Rajtam nem tartós, semmi extra a highlighter pl. a sleek sokkal jobb, még ártól eltekintve is. Mean Money kihasználhatatlan mert semmi se látszik, hogyha azt használom. Nagyon halványka. Hu$tla baby az jobb nyilván, de én biztos nem veszem újra :/ Sokat kell rakni, hogy "blinding" legyen, nekem nagyon nem érte meg. Csak Riri miatt adok 2 csillagot, ár-érték arányban egyáltalán nem érte meg.
+++++
nagyon csillogos. tele van csillamokkal, nem ez a nedves blinding hatas, hanem mintha csillampor lenne szerteszet az arcomon.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2018. május 31.

A legjobb korrektor❤️ Nagyon szeppe varazsolja a bort, en neha alapozokent is hasznalom. Nagyon jol fed, imadom. En a catrice camouflage-et hasznaltam, hat az nagyon nem jott be, de ez! Picit gyorsan fogy, mar a 3. van a birtokomban, annyira jo:) biztos ujraveszem meg, es remelem nem is kell majd levaltanom. Nude-ot hasznalom, remelem kijonnek tobb szinvalasztekokkal
UPDATE
Hat... Olyan 4-5 ora utan undoritoan est ki a bor, plusz most azt hiszen dragabb is lett :( Nem veszem mar ujra szerintem
update pt.2
Nem tudom miről beszéltem az első update-ben, rohadt jó ez a korrektor :D Márciusban írtam az első update-et, és azóta megvan még a korrektor, szóval sokáig elég. Megtanultam vele spórolni, ami annyit tesz, hogy csak akkor kezdem el tekerni amikor már tényleg alig jön korrektor. Van, aki minden használatnál tekergeti, na ott biztos gyorsan fogy. Szeretem imádom ezt a korrektort, csak mág a legsötétebb (nude) szín is világos lesz nekem :/ Gyenge színválaszték.
Amúgy most nem tudom mi van de drágább lett mindenhol :( 2800(?) forint, de szerintem így is megéri.

Victoria's Secret Fantasies Vanilla Lace Testpermet

Victoria's Secret Fantasies Vanilla Lace Testpermet
2018. május 31.

NAGYON MELEGSÉG ILLATA VAN! Ilyen kis finom, karácsonyi. Édes, de nem nagyon hanem ez a pont jó. Szeretem, tartós csak sokat kell azért magamra fújnom. Pár óra után csak nagyon közelről lehet érezni
update
hááát, nyárra kicsit sok, fojtogató. télre nem rossz