legallybrunette

Regisztráció dátuma: 2017. május 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 9.
Bőrtípus: -

Megnézem

Cien Med Rich Foot Cream

Cien Med Rich Foot Cream
2019. október 12.

Véletlenül a kézkrém helyett ezt vettem meg. Nem néztem még itthon sem, rákentem a kezemre, és nagyon tetszett a hatása. Gondolom, ha lábra jó, akkor az én nagyon száraz kezemre is használhatom.

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Eye Cream

Lancôme Advanced Génifique Youth Activating Eye Cream
2019. október 9.

Kaptam egy mintát belőle, amit most már sokadik napja használok, és nagyon tetszik, hogy sűrű, balzsamos állaga ellenére könnyen eloszlik és nem zsíros. Szomorúan olvasom, hogy már nem gyártják, így nem is értem, miért kaptam egy rendeléshez. Pedig megvettem volna, ha jobb áron van, mint a Multi-Glow, amit imádok.
Én nem várok csodát egy krémtől sem, amit egy szemkörnyékápolónak tudnia kell, azt teljesíti.

Essence Bloom Kabuki Ecset

Essence Bloom Kabuki Ecset
2019. október 9.

Nem is tudom, hány éve használom naponta. Először púderhez, majd tavasz óta bronzerhez, de mindennel csodásan működik. Sajnos most megadta magát, a mosásnál kiesett a nyeléből. Valószínűleg megunta azt, ahogy kirázom belőle mosás után a vizet.
De mivel nem hullott szét, meg fogom ragasztani. Általában kidobom, ami tönkremegy, de ezt meg akarom menteni, annyira ragaszkodom hozzá. Kizárt dolog, hogy bármely high end csodaecset jobb lenne nála, ezt annyira eltalálták: puha, álom, ahogy eloszlatja a porokat, és viszonylag gyorsan szárad.