legallybrunette

Regisztráció dátuma: 2017. május 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. május 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő
2024. április 20.

Nagyon tartós, frissítő az illata, sokáig megmarad a bőrömön. Ha valakinek mond ez valamit: számomra egy az egyben a L'Erbolario már megszűnt Hedera parfümjét idézi. Azt nem mondom, hogy tökéletesen hidratál, mert a lábam kicsit száraz marad utána, de jó élmény vele tusolni.

***
Hosszú távon nem szárított jobban, mint bármelyik másik tusfürdő. Nagy kiszerelést vettem, ezért picit meguntam a végére, de biztosan újra fogom vásárolni, mert szeretem az illatát.

Amway La Collection Classique Paris Ciel De Nuit EDP

Amway La Collection Classique Paris Ciel De Nuit EDP
2024. április 9.

Hű! Erre emlékszem, középiskolás voltam, és virágzott az Amway őrület. Minden jó drága volt, és mindenből "elég volt egy cseppnyi", és az egész lakást körbe lehetett vele csuszmákolni és fogmosáshoz is elég volt egy hangyalábnyi, ezért "nagyon megérte"... Ebből is elég volt egy cseppnyi. Ahhoz, hogy feldőljek. Jajj, bár ne emlékeznék rá! :D

Jil Sander Style

Jil Sander Style
2024. március 19.

Furcsa, hogy valamikor annyira odavoltam ezért az illatért, és négy évszakos szerelemnek kiáltottam ki. Most is szeretem, de ha kicsit meglódul a kezem, és túlfújom, nagyon zavar, harsánynak érzem. Főleg meleg időben. Egész nyáron arra készültem, hogy majd inkább télen használom, de már most eljött számomra az ideje.
A kardamom, a bors (ezeket szeretem, csak módjával) és az ibolya (ezt utálom sajnos, szerencsére nem ez a fő vonala) ami kicsit sok nekem benne, talán ezért érzek így iránta. A vanília éppen elég, talán picit a határon túl van, de még éppen vállalható mennyiségű. De legalább nem édes.
Összességében egyedi, lassan már klasszikusnak számító parfüm.

Frissítés: ráfanyalodtam, mert a kedvenc parfümömben már csak pár ml kotyog, szóval őt használom napi szinten. Ebben a hűvösebb időben teljesen jól elvagyok vele. Azt hiszem, az egyetlen vaníliás parfüm, amit el tudok viselni magamon. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, ha ez elfogy, de "soha se mondd, hogy soha".