legallybrunette

Regisztráció dátuma: 2017. május 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 9.
Bőrtípus: -

Megnézem

s-he stylezone Ajakkontúr Ceruza

s-he stylezone Ajakkontúr Ceruza
2019. március 10.

Ha valaki a Maybelline Red Revolution rúzshoz keres tökéletesen passzoló kontúrt, a 004-es színben megtalálja. Tartós, szép, könnyű kezelni, nem kenődik el, elenyésző a szárító hatása.

Friss:
Már régen nem használom a fent említett Maybelline színt, nem is lehet kapni, de a cerka megmaradt. Az EL PC Envy Rebellious Rose-hoz is remek. Én nem ragaszkodom hozzá, hogy minden egyes sminktermékem egy kategóriából jöjjön. Ami beválik, lehet párszáz forintos is, boldogan használom bármilyen kombinációban.

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2019. február 22.

Az aktív szeneset vettem meg, bár nem nagyon hittem benne, mert ez a szénmánia kicsit túl van lihegve. Nem csalódtam, mert tényleg nem csinált semmit. Egy-két mikroméretű mitesszert kivett a több tucatnyiból, de csak a bőröm tépte le. Komolyan, az orrcimpámra úgy rászáradt, hogy alig bírtam leszedni, és még napok múltán is piros. Ez a nesze semmi fogd meg jól esete.

Isana Vattakorong

Isana Vattakorong
2018. szeptember 7.

A nagyobb, ovális fajtát veszem, mert gazdaságosabb, így környezetkímélőbb. Maximum kettővel mindent leszedek, szemsmink, tartós alapozó. Nem szöszöl, mállik, nekem kedvencem lett.