lehner.a92

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor

Avon True Bőrnyugtató Hatású Folyékony Korrektor
2014. március 28.

Nem mondom, hogy rossz korrektor, de azt sem, hogy a legjobb. Én többet vártam volna tőle... elég sokat kell rétegezni azért, hogy eltüntesse a szem alatti karikáimat, viszont, ha rétegezem, akkor tartós marad és nem szárítja a bőröm. Nem hiszem, hogy fogok újat rendelni, de ezt még szívesen elhasználom. :) Alapjában nem egy rossz korrektor tényleg, akinek pl. nincsenek nagyon karikás szemei, annak nagyon jó lehet ez a korrektor! :) Nekem a Fair árnyalat van meg, és szépen illeszkedik a bőrszínemhez :)

Update: rendszeresen használom több hete és 2 napja vettem észre mikor nagyobb fénynél sminkeltem, hogy ha nem figyelek rá eléggé, h teljesen ellegyen dolgozva, akkor csúnyán elüt a bőrszínemtől, olyan mintha valami sárga pacát kentem volna oda... pedig a legvilágosabb árnyalat van meg. Ezen kívül majdnem mindig megül a ráncokban ... sajnos nem lett a kedvencem.

Gwdihw Smoochy Lips Orange And Lemon Ajakbalzsam

Gwdihw Smoochy Lips Orange And Lemon Ajakbalzsam
2014. március 15.

Elég krémes állaga van, még a felkenés után jól is hidratál, tényleg elég belőle egy kevés is, viszont rá 20 percre újra kell kenni és én ezt nem szeretem egy ajakbalzsamnál sem :( Az illata tetszik, az íze nekem személy szerint nem... Összességében nem rossz ajakbalzsam, de nem lett a kedvencem sajnos :( Talán, ha egy más ízű lenne meg, akkor más lenne a véleményem...

Essence Studio Nails Better Than Gel Nails Alapozólakk

Essence Studio Nails Better Than Gel Nails Alapozólakk
2014. március 1.

Nem szeretem ezt a lakkot. :S Sajnos anno még teljes áron vettem meg, hiba volt. Felkenem, szépen várok is vele sokáig, hogy tutira megszáradjon és bármilyen körömlakkot kenek fel rá csíkoz, foltos... egyszer sem tudtam szépen használni... ez a kukában fogja végezni szerintem :(

1 ÖSSZETEVŐ