Lelaj

Regisztráció dátuma: 2019. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2019. szeptember 30.

Én is nagyon szeretem ezt a kencét. Mindenre, viccen kívül mindenre ezt használom: napégés, csípés, seb, kiütés, szárazság. Kellemesen hűsít és elősegíti a bőr gyógyulását és hegek sem nagyon maradnak a helyén. Az ára is rendben van szerintem, plusz egy kis tubus jó sokáig kitart nálam

Dior Diorskin Nude Air Loose Powder

Dior Diorskin Nude Air Loose Powder
2019. szeptember 24.

Nagyon jó termék, ajándékba kaptam 020-as light beige árnyalatban. Pillekönnyű, szinte észre sem veszi az ember, ha az arcán van és kifejezetten tartós. Magában szoktam használni általában, vagy csak nyáron setting powderként. Az adagolója nekem annyira nem jön be, elég macerás kivarázsolni belőle a tartalmat, és megesik, hogy valamennyi mellémegy, de lehet csak én vagyok ennyire inkompetens. Ha tehetném újravásárolnám, de valóban rettenetesen drága.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Barack

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Barack
2019. szeptember 24.

Azért vettem meg, mert arclemosókhoz képes egész jó ára van, és nem bántam meg! Állagra nagyon különös, zselés anyagú és apró gyöngyök vannak benne,de azok egyáltalán nem helyettesítik az arcradírt. Illata nagyon kellemes. Az előttem szólóval ellentétben nem éreztem, hogy az én bőrömet különösebben szárítaná, teszem hozzá, utána mindig hidratálok. Nem egy csodaszer, de azt teszi, amit ígér, és mégiscsak jobb, mint egy mosószappan :D