Lestine

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2018. június 18.

Már nagyon sok fényvédőt kipróbáltam. Nem várom, hogy szatén matt hatást eredményezzenek. Zsírosodásra hajlamos bőröm van. Az itteni vélemények alapján, s mert bioderma fanatikus vagyok, esett rá a választásom. Csalódtam. Már felkenve zsíros hatást hagy maga után, az ígért dry touch hatás teljesen elmarad. Elmászkál róla az alapozó, azonnal csillog, egész nap fénylik az arcom és hozzáérve zsíros tapintású. Nem várok csodát egy fényvédőtől sem, de szerintem az nem nagy elvárás, hogy legalább ne okozzon egész napos kellemetlenséget. A védelme egyébként kiváló és nem okoz pattanásokat, szóval elhasználom, de még keresem az igazit.

Essence Superfine Vízálló Szemkihúzó Toll

Essence Superfine Vízálló Szemkihúzó Toll
2018. június 18.

Én nagyon szeretem, tartós is, könnyű vele dolgozni. Viszont ami számomra hatalmas csalódás, hogy a feliratok rajta elkezdtek kopni, összekenték a kezem, az arcom és mindent, ami a sminkes neszesszeremben volt. Nem várnám 2 hét után. Az elődjét amúgy imádtam, többször is újravettem. De ezt így nem fogom.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2018. június 18.

Nos, IMÁDOM. Eddig a garnier micellás vízét használtam és teljesen meg voltam vele elégedve. Aztán jött ez, ajándékba kaptam. Azt hiszem soha többé nem lesz ugyanaz a garnier. Sokkal kellemesebb érzést hagy maga után, a sminket dörzsölés nélkül, pillanatok alatt eltávolítja. Nem marad semmi, csak pihe-puha bőr. Egyáltalán nem irritál, nem csípi a szemet. Semmi ragacsos érzést nem hagy maga után. Biztosan újra fogom venni.

Update: Azóta újra használtam a garniert és akkor éreztem igazán a különbséget. A bioderma könnyedén szedi le a tartós sminket is, ehhez képest a garnier dörzsölést igényel, ami rossz a szem körüli érzékeny bőrnek. A garnier után váltva nem volt iylen markáns a különbség, ellenben a bioderma után visszatérve a garnierre határozottan a biodermát veszem majd újra.