lettii

Regisztráció dátuma: 2012. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2019. július 20.

hàt, ezzel most en is nagyon megszivtam. hasznalgattam par honapig es amugy tenyleg tok jo volt, de aztan jott nalam is a bumm. sajna egyik hetvegen picit megkapta az arcom a nap. nem ugy keszultem, h egesz nap napon leszek, szoval csak a reggeli fenyvedo volt rajtam. de a lenyeg, h utana 1-2 nappal felkentem a szerumot es ereztem, h csip, mint a veszedelem. aztan 1-2 nap mulva jott a rettenet viszketes es teljesen szètszàradt a borom. toltam ra az aloet meg a neogranormont ezerrel. aztan valamennyire helyrejott, gondoltam teszek meg egy probat, hatha nem is ez volt a ludas. de sajna igen. megint iszonyuan viszketek, mar allergia gyogszert vettem ra, mert lemarom az arcom + olyan a borom, mint a smirgli, es most meg icipici feher, vizzel teli kiutesek is megjelentek. pedig tenyleg mukodott, de idovel ezek szerint en is allergias lettem ra. tobbet nem probalkozom vele 🙁

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2017. december 10.

hát ez eléggé WOW. még csak 2 napja vettem, de ez tényleg szuper és tényleg rugalmasabb a bőr már fekenés után. remélem,h hosszabb távon is így marad, sőt, még jobb lesz :)