Best of Beauty 2019

Lettiyy

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Colorista Spray

L'Oreal Paris Colorista Spray
2019. május 30.

Rózsaszín árnyalatban vettem meg egy koncert miatt. Az egy dolog, hogy minden olyan lett a fürdőben, nem csak a hajam, de nagyon durván összetapasztotta a hajszálakat, nem is tudtam kifésülni, tiszta gubanc volt és rengeteg szál kitépődött. Utána akárhányszor hozzáértem, mindig rózsaszín maradt a kezem, a pólómat teljesen befogta. Sötétszőke hajam van, 3x mostam meg samponnal (egy alkalommal) és még mindig van benne szín (de most már legalább ki tudom fésülni). Ahhoz képest eléggé borsos ára van, a maradék ment is a kukába, soha többet nem használok ilyet.

Nature Box Avokádó Hajbalzsam

Nature Box Avokádó Hajbalzsam
2019. február 18.

Ajándékba kaptam a vele passzoló samponnal együtt. Nem érzek semmi extrát, az illata nem győzött meg. Elhasználom, ami jelenleg még megvan, de nem valószínű, hogy újraveszem.

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2019. február 18.

Vékony szálú a hajam, zsírosodásra hajamos, azonban a téli időszakban elég száraz, töredezett lesz, jól jön neki az extra ápolás. A sampont a hajbalzsammal együtt ajándékba kaptam, de pár használat után rájöttem, hogy ez nem az én termékem. Olyan, mintha benne ragadna a hajamba, és elnehezítené azt, pedig bőven kimosom. Nem érzem, hogy javítana az állapotán bármit is. Azért elhasználom, de nem valószínű, hogy újra lesz ilyenem.