LevenduLa13

Regisztráció dátuma: 2017. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bourjois Smoky Stories Palette

Bourjois Smoky Stories Palette
2019. november 11.

Nagyon szeretem. Három árnyalatban van meg: In mauve again, Over rose és Upside brown. Tökéletesek mindennapi sminkelésre, annak megfelelően pigmentáltak. Nekem egész nap szépen megmaradnak a szemhéjamon. Selymes a textúrája, könnyen eldolgozhatóak a színek. A középső csillámos árnyalattal semmit sem tudok kezdeni, hatalmas, potyogós csillámok vannak benne, ezeket nem tudom használni, de annyira nem zavar.

Lovely Surprise Me Szemhéjpúder Paletta

Lovely Surprise Me Szemhéjpúder Paletta
2019. november 10.

Nekem a Peachy Sight árnyalat van meg. Az Ocean Lagoon is nagyon tetszett, de úgy gondoltam, hogy ezt jobban ki fogom tudni használni. A textúrája nagyon krémes, könnyű felvinni, szemhéjalappal tartós is. Ránézésre gyönyörű árnyalatokat tartalmaz, azonban a csillámos árnyalatok szinte ugyanolyanok a szemhéjamon, nem látok nagy árnyalatbeli különbséget. Összességében nem rossz paletta, de nem ez lesz a kedvencem.

Sajnos nem fogom tudni használni, piros lett a szemhéjam tőle, szerencsére nem okozott komoly gyulladást, de ez is elég volt. Még soha semmilyen szemhéjpúder nem okozott nálam hasonlót!

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs
2019. november 9.

A 03-as árnyalat van meg, nem olyan rég használom, de eddig meggyőző számomra. Lágy, kellemes a textúrája, könnyű a felvitele. Szép lesz a végeredmény, nekem tartós is. Kellemes viselet, szinte nem is érzem, hogy az ajkamon van.