Lexandra814

Regisztráció dátuma: 2018. április 20.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. április 20.
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Professional Osis Sparkler

Schwarzkopf Professional Osis Sparkler
2018. május 7.

Vékony szálú, festett hajam van - hol szőke, hol rózsaszín. A vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom, de nem bántam meg. Nagyon szép fényt ad, utóhatást nem vettem észre, nem ragad tőle a hajam. Néha a párom is csen belőle egy kicsit :D

Ziaja Kakaóvajas Testápoló

Ziaja Kakaóvajas Testápoló
2018. május 7.

A kolléganőm a kis kiszerelésű, kecsketejes változatát adta kölcsön. Szoláriumban leégtem és nagyon száradt utána a bőröm. Első használat után is csodát tett velem az irodában, ezek után be is szereztem magamnak a galmour-napok alkalmával. A legjobb benne, hogy pumpás, így könnyű adagolni, és nem ejtem ki a testápolós kezemből. Az illata valami fantasztikus, másnap is érzem magamon. Esténként használom, mert kissé zsírosnak mondanám, viszont az én bőrömmel épp így tesz csodát. Nem cserélném le, imádom. :)

Schwarzkopf Beology Hidratáló Esszencia Hajpakolás

Schwarzkopf Beology Hidratáló Esszencia Hajpakolás
2018. április 20.

A szettből csak ezt vettem meg, egyenlőre meg vagyok vele elégedve. Szőkítésen és festésen esett át a hajam, ezért döntöttem úgy, hogy kipróbálom, mielőtt töredezni kezdene. De épp olyan puha a hajam szőkített része, mint ahol nem volt kezelve. Az árát elsőre kicsit soknak találtam, de végülis megéri, hisz sokáig elég. Később biztos, hogy beszerzem a sampont és balzsamot is :)