lexi_toth

Regisztráció dátuma: 2021. március 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. március 18.
Bőrtípus: -

Megnézem

Haus Labs By Lady Gaga Triclone Skin Tech Foundation

Haus Labs By Lady Gaga Triclone Skin Tech Foundation
2024. január 4.

Bár kombinált bőröm van, de mégis szerintem fantasztikus alapozó. EL DW-t használok nyáron, de télre valami könnyebbet kerestem. Ez az alapozó tényleg olyan, mint egy második bőr, nagyon szép, közepes a fedése. A hozzátartozó korrektorral használom, szerintem tökéletes a végeredmény. Tekintve, hogy t vonalban könnyen átfénylik a bőröm, így napközben 1-2x szükség van púderezésre (mivel nekem eddig mindennel így volt nem probléma ennél sem). A tartósságát tekintve nem egy EL DW az biztos, sajnos könnyen kopik főleg a “használatban lévő” részekről (orr, áll környéke). Hideg rózsaszínes bőrtónusom van, nekem a 060as árnyalat tökéletes, nem lettem sárga. Nethez képest világosabbak az árnylatok. Nem oxidálódik. Tuti ez lesz az őszi, téli alapozóm, a nyárban nem vagyok biztos.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra
2021. december 24.
(!)

Krémmánián kaptam tesztelésre; nagyon örültem neki, mert a hajam nagyon száraz, de a töve zsíros. Régóta kerestem azt a sampont, amivel egy hétig ki tudom húzni a hajmosást. Első használat után semmit nem vettem észre, de a második után egyre jobb lett a helyzet. Kevésbé zsírosodik a hajtövem és nem olyan száraz a hajam. Könnyen kimosható, összességében én nagyon elégedett vagyok vele. A szaga tényleg nem olyan jó, de a hatása mellett ez eltörpül.

Signal Integral 8 Nature Elements Szájvíz Aktív Szénnel

Signal Integral 8 Nature Elements Szájvíz Aktív Szénnel
2021. október 7.
(!)

Én is itt krémmánián kaptam tesztelésre. Pozitívum: frissebb volt a leheletem, nem szárított, tisztábbnak éreztem a fogaim és nyelvem is. Hátrány: nekem sajnos kicsit csípett. Plusz pont, hogy pontos adagolást írnak és a kupakon található 10-20-30ml-s beosztás is. Reggeli és esti használat ajánlott, így 25 napra elegendő. A pontos adagolás miatt könnyebb tervezni is vele a havi költségvetésbe. Fogok venni még, kiváncsi vagyok a hosszabb távú hatásaira is.