Lexy89

Regisztráció dátuma: 2015. július 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MakeUp Revolution Mermaids Forever 32 Shade Eyeshadow

MakeUp Revolution Mermaids Forever 32 Shade Eyeshadow
2018. július 7.

Sajnos csalódnom kellett, pedig annyita tetszenek a színek. Pár hete már megvan a paletta, így tudtam próbálgatni a színeket.
Alap nélkül nagyon halvány, alappal kicsit már jobb, de nap végére így is elmásznak a színek. Nagyon változó a minősége. Vannak színek, főleg a mattok, amikkel ha fejre állok sem tudok mit kezdeni, mert alig látszanak. Picit porzik, de nem vészes. Néhány pedig csak akkor jó, ha tapogatva, lapos ecsettel kenem fel. Nekem összességében csalódás volt, pedig nagyon vágytam rá. Elsőre szerelem volt. Sokat vaciláltam, hogy ezt vagy a Geek-et vegyem meg, mert ahogy észrevettem a kettő majdnem ugyanaz. Makeup Revolution palettával még így nem jártam. Sajnos a Mermaid Forever a gyenge láncszem.

Essence Express Dry Körömlakk Szárító Spray

Essence Express Dry Körömlakk Szárító Spray
2018. május 31.

Meglepő milyen jó illata van, amit egyszerűen imádok. Teszi a dolgát, bár csodát ne várjon tőle senki. Nagyon szépen, pillanatok alatt megszárad a lakk tőle, viszont ha több rétegben kellett dolgozni, akkor csak látszólag lesz száraz a teteje.

Mayani Design Glitter Diamond Brush Set

Mayani Design Glitter Diamond Brush Set
2018. március 24.

Az ecseteket nagyon szeretem, szépen lehet velük dolgozni, viszont 3 hónap után már kezd hullani a szőre.