Lexy96

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kézműves Háziszappan Háziszappan Natúr+ Borsmenta

Kézműves Háziszappan Háziszappan Natúr+ Borsmenta
2016. november 10.

Nagyon klassz kis szappan, napi 1x használom arcmosásra sajnos állandó jelleggel van kisebb nagyobb gyulladás az arcomon, de sokat javított rajta amióta rendszeresen használom. Először furcsa volt hogy nem habzott de mégis érzem hogy tisztít és nem szárítja ki a bőröm az orrom körül őszi és téli időszakban mindig csúnyán hámlik a bőr ezt is orvosolta, teljesen elégedett vagyok vele, szerintem megvan az ideális arcápolási termékem.

Gliss Kur Color Shine & Protect Sampon

Gliss Kur Color Shine & Protect Sampon
2016. november 9.

595 ft-ért vásároltam meg ezt a terméket a fekete festett hajamra a balzsamjával együtt használtam és észrevehetően hosszabb ideig kilehet tolni a hajfestést,( kb. 1 hónappal ) puha és jó illatú nagyon szépen fénylő lesz a hajam tőle mégsem zsírosítja. Nem vártam tőle sokat, sőt azt gondoltam nem fog bevállni úgy mint azok a gliss kur samponok amiket eddig használtam mégis azt érzem ez az egyik legjobb termék amit hajra használtam, nem irritálta a fejbőrömet nem korpásodott ( eddig a legtöbb samponnál 3-4 nap után észrevettem hogy ha nem is korpás de viszket a fejbőröm, ennél a samponnál nem volt ilyen tapasztalatom) már újra is vettem, jól habzik és jól tisztít többet adott mint amire számítottam.

Gliss Kur Ultimate Resist Express Repair Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Ultimate Resist Express Repair Hajregeneráló Balzsam
2016. szeptember 7.

Nem rossz de az illata nekem sok bár az lehet hogy azért van mert a samponnal és balzsamjával együtt használom, nem olyan könnyű vele kifésűlni mint az előzőekkel amiket eddig használtam de amúgy meg nem szárítja a hajat ami nekem megnyugvás:)

1 ÖSSZETEVŐ

Magnesium Citrate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott