lidérc.

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night

Naomi Campbell Cat Deluxe at Night
2014. február 18.

Ő volt az életemben az első parfümöm.. miután elfogyasztottam belőle kb 4db 50 ml-nek megfelelő mennyiséget próbáltam leszoktatni magam róla, hiszen olyan kis hitvány semmiségnek mondható a többi parfümhöz képest (chanel,dior stb...).És még sem. Egyszerűen 4 év elteltével sem bírok megszabadulni tőle, annyira hihetetlenül összeillünk, és úgymond azóta sem találtam olyan parfümöt ami igazán én lennék..Hiányzik, de nagyon. Egyszerűen nem értem.Lehet, csak a nosztalgia miatt..

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2014. január 30.

ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. első használatkor féltem is hogy majd fehér nyomot hagy, nem dezodorál rendesen és büdös leszek tőle, szóval egy takarításos napon teszteltem. az illata töményen orrba vágott, az egész szoba ettől volt tele :D finom,finom de túl erős.. a hatásával pedig meg vagyok elégedve :) minimálisan izzadtam mellette és egyáltalán nem lettem büdös tőle, szóval a hatása miatt megadom az 5 csillagot neki, mert nálam ez fontosabb, az erőteljes illatát meg csak kibírom..:D

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2014. január 30.

Hát én nem tudom mi a baj, de engem iszonyatosan szárít, és rühellem a szappanokat a régi beidegződések miatt.. mikor annyira agresszívan tisztítja a bőrt, hogy az összes zsírt eltávolítja rólam :O (meg utána olyan furcsa tapintású lesz a bőr tőle). az illata viszont finom, kellemes, krémes hab képződik.
többszöri kézmosás után elkezdett hámlani tőle a kezemen a bőr..
2 csillag az illatáért és azért mert..? nincs szívem lepontozni

2 MÁRKA