Lidia88

Regisztráció dátuma: 2019. május 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. május 8.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2019. május 11.

Imádom a márkát de ez a krém nekem sajnos nem jött be. Nem mondom hogy rossz, de létezik ettől sokka jobb is. Az én kombinált bőrömet nem tudta eléggé hidratálni, pedig nagyon szerettem volna szeretni. Elajándékoztam az anyukámnak, akinek normál bőre van, elégedett volt vele de nem vette újra. Nekünk kevés, de azért kap 3 csillagot mert rosszat nem csinált.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. május 11.

Pubertás koromban állandóan pattanásokkal küzdöttem. Rengeteg krémem kipróbáltam, és ez volt az egyetlen ami használt. Reggel, este, arctisztítás után kentem vele az arcom, ez első pár hétben mindenhol, aztán már csak a problémás helyekre. Az arcom ujjászületett. Valószínűleg a hormonjaim is akkor kezdtek el lenyugodni, mindenesetre azért ő is tuti sokat segített. Évekig utána muszáj volt hogy legyen belőle itthon mert rettegtem hogy ujbol megjelennek és tudtam hogy ő rögtön segít. Nagyon ajánlom, főleg az arctisztítójával kombinálva, viszont mindenféleképp kell mellé plusz hidratáló mert az a lemosó után ez a krém nem elég ( hidratáltság szempontjából). Ha lehetne, 10 csillagot adnék, annyira hálás vagyok neki!

Nivea Baby Gyengéd Micellás Tisztító Gél

Nivea Baby Gyengéd Micellás Tisztító Gél
2019. május 9.

Ekcémára hajlamos bőröm van bár az utóbbi időben szerencsére nem jelent meg. Teljesen elégedett vagyok vele, szépen tisztît és nem szárítja ki mégjobban a bőröm. Ha megjelenne az ekcéma nem hiszem hogy ezt használnám és én a gyermekemnek sem venném meg, nivea tusfürdő nem való egy babának.