Lilenzo

Regisztráció dátuma: 2020. október 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. október 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2020. november 29.

Nagyon megtetszett a dizájn, plusz lancome, gondoltam annyira rossz nem lehet és tényleg: nem rossz. De ennyi. Itt megáll a dolog, hiányzik belőle az a valami, amitől igazán jó lesz. És sajnos a tartóssága sem valami extra..

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. november 29.

Értem én, hogy minden második emberen ez köszön vissza, és értem én, hogy ez csak egy "egyszerű édes illat" de ha egyszer olyan jó?! Az, hogy trendi, még nem elég ok utálni. Egyszerűen a jó oldalát emeli ki az embernek és még ráadásul tartós is!

Narciso Rodriguez For Her EDT

Narciso Rodriguez For Her EDT
2020. november 29.

Elfogult vagyok, mert szerintem egy Narciso illatnál nincs jobb, bár az is igaz, hogy sokszor túlzásba viszi a púderességet - pont azt, ami a legjobb szokott lenni az illataiban. A for her EdT-nél nem ez a helyzet: kár, hogy a kifújáskor érezhető illatot nem lehet konzerválni, mert az is nagyon tetszik, de a pár percnyi leszáradással későbbi illat is csodafinom. Igazi tisztaságillat, de tény, hogy nem a 30 alatti korosztálynak való. Emlékeztet az Avon Extraordinary-re, amit akkor, mikor még volt nem szerettem, de most tíz (?) évvel később már tudnék értékelni (habár annak mintha kicsit szintetikusabb illata lett volna).