Lilia84

Regisztráció dátuma: 2017. május 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. május 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Creme

Nivea Creme
2018. május 2.

Méltán népszerű olyan hosszú ideje. Tényleg amolyan mindenes krém, nagyon sokoldalúan használható. Kézkrémnek tökéletes, ha extra hidratálásra van szükség, bár tényleg kicsit lassan szívódik be. Erre a célra én inkább csak télen szoktam használni, ilyenkor elég egy kevésbé tömény kézkrém is, viszont körömágybőr ápolásra most is rendszeresen használom és tökéletes. Ajakbalzsamnak is megfelel, persze inkább otthonra, esetleg éjszakára, mert azért látszik valamennyire, ha kicsit vastagabb rétegben kenjük fel. Testápolónak nekem sok, de előfordul, hogy kiszárad egy-egy foltban a bőröm, olyankor helyileg használva azonnal segít. Ezen kívül én szemkörnyékápolásra is szoktam használni, ezerféle szemkörnyékápolóval és szemránckrémmel kísérleteztem, és a legtöbb, ennek a krémnek a sokszorosába kerülő illatmentes meg "mindenmentes" termék csípett, ez viszont soha, és nagyon jól hidratál, megszűnteti a húzódást, irritációt (persze anti-age hatást nem kell tőle elvárni). A kiszerelést is szeretem, nekem szimpatikusabbak a tégelyes krémek, persze alap, hogy csak tiszta kézzel nyulkálok bele. Az illata pedig utánozhatatlan, imádnivaló, soha nem tudom megunni ezt a diszkrét tisztaságillatot. Jár neki az 5 csillag.

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia
2018. április 30.

Eddig a kókuszos és a Red verziót próbáltam, most ezt is megvettem, mert mindenki annyira dícsérte az illatát. Hát megint csak kiderült, hogy nem vagyok egy átlagfogyasztó, mert nekem pont az illatával van az egyetlen problémám. Túl édes, émelyítő, mű, tolakodó.
Más bajom nincs vele, egész jól és tartósan hidratál, sokkal jobban, mint a stiftes társai. Szerintem tényleg látványos a hatása. Sokakkal ellentétben nekem a kiszereléssel sincs bajom, sőt, kifejezetten tetszik a tégelyes megoldás, nem csak azért, mert gusztább, hanem szerintem sok szempontból praktikusabb is. Én áltában minden kozmetikumból a tégelyeset preferálom, látszik mennyi van benne, könnyebb adagolni, és az utolsó cseppig el lehet használni trükközés nélkül, és szerintem dekoratívabb is egy helyes kis tégely, mint monjduk egy agyon nyomorgatott tubus. Az meg szerintem alap, hogy csak tiszta kézzel használunk ilyesmit. Mondjuk én amúgy sem vagyok az az utcán kenekedős típus, az ilyesmit itthon intézem, ha mindenképp szükség lenne jövés-menés közben használni, akkor irány a mosdó, és csak kézmosás után nyúlok bele, vagy ha ez nem megoldható, akkor ott a kézfertőtlenítő kendő vagy gél. Ezen kívül szerintem nem véletlen, hogy míg a stiftes változatok sokunknál hatástalanok, a tégelyes verzió pedig többeknek beválik, gondolom a valóban hatásos balzsamokat az állaguk miatt nem lehet stiftbe való rúdba tömöríteni.
Csak az illata miatt vonok le egy pontot, bár tudom, ez szubjektív.

Update: Az illatát mostanra megszoktam, és szerencsére nem annyira erős, felkenve már nem is érzem, csak ha a tégelybe szagolok, most már nem zavar annyira. Most, hogy hetek óta használom, úgy döntöttem, mégiscsak megadom neki az 5-öst, mert eddig egy ajakápoló sem vált be nekem ennyire, beleértve a magasabb árkategóriájú termékeket is. Szóval számomra tényleg csodaszer. Ha egyszer elfogy (ami nem mostanában lesz, mert tényleg kiadós mennyiség, pedig nem spórolok vele), inkább az illatmentes, original verziót fogom megvenni.

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2018. április 18.

Szintén kedvenc. Krémes, lágy habja van, egyáltalán nem szárít, és hát az illatába szerelmes vagyok, nekem ez a Nivea illat megunhatatlan, egyet jelent az ápoltság, tisztaság illatával számomra. Az állaga is tökéletes, nem túl sűrű, nem túl híg, olyan krémes-tejes, könnyű leöblíteni.Tényleg szép a csomagolása is, letisztult, ízléses.