Lilian

Regisztráció dátuma: 2013. december 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Soins Arckrém Vízhiányos Bőrre

Soins Arckrém Vízhiányos Bőrre
2021. április 17.

Számomra ő az első számú hidratáló! Hihetetlenül kényes bőröm van, vízhiányos és hámló, mégis mitesszeres, emellett érzékeny is. Sokáig nem találtam olyan krémet, ami kellően hidratálna, de nem tömíti el a pórusaimat, viszont úgy tűnik, ez a probléma végre megoldódott. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy miután az első tégely elfogyott, kísérletezni akartam más hidratálókkal...nos, meg is látszott az eredmény, úgyhogy váltottam is vissza erre, azóta megint jól érzi magát a bőröm. Szállítással együtt kicsit drága, de sokáig elég. Szépek az összetevők, tetszik, hogy mindenmentes, ráadásul magyar termék. Maximális 5 csillag.

Bvlgari Petits et Mamans EDT

Bvlgari Petits et Mamans EDT
2013. december 26.

Sok jót hallottam erről a parfümről, ezért megszagolgattam a boltban. Sokáig elemeztem az illatot, szerettem volna megszeretni, de sajnos nem sikerült. Talán az én elvárásaim voltak túl nagyok. Valóban finom, különleges illat, de engem valahogy nem arra a lágy babaillatra emlékeztet. Én túl karakteresnek éreztem. Persze ettől még jó kis parfüm, csak nem nekem való.

Playboy Play It Lovely Parfume Deodorant

Playboy Play It Lovely Parfume Deodorant
2013. december 26.

Finom, lágy illat, nagyon szerettem...kár, hogy rajtam kívül senki más nem érezte. Nem tartós és viszketett tőle a bőröm. Elajándékoztam.