Lilian09

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

The Body Shop Mézvirágos Testvaj

The Body Shop Mézvirágos Testvaj
2019. november 20.

Én kézkrémként használom a kis tégelyes verziót, szerintem jobban hidratál mint a kis tubusos kézkrém verziója. Talán nem a leg hidratálóbb kézkrém a világon, de közepesen száraz kézre szerintem tökéletes. Testápolóként kicsit borsos az ára

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2019. november 1.

Ez az első hámlasztóm és az első Ordinary termék, amit megvettem és nekem szuperül bevált. A leglátványosabb különbséget első használat után éreztem, akkor hirtelen nagyon sima és egyenletes lett a bőröm. Először csak 2-3 naponta használtam, aztán elkezdtem szépen lassan egyre gyakrabban használni és mostanra a napi rutinom része lett. És a hosszútávú hatása is elképesztő!! 2-3 hét után egységesebb lett a bőrszínem, ragyogóbb lett bőröm. Sokkal szebben mutat a bőrömön a smink, de a hámlasztó használata mellett egyre kevésbé érzem szükségesnek a korrektor és/vagy alapozó használatát. Úgyhogy biztosan újra fogom vásárolni!!

Johnson's Baby Oil Aloe Vera

Johnson's Baby Oil Aloe Vera
2019. október 3.

Nagyon szeretem az illatát mert kellemes, frissítő. Általában télen és ősszel használom lefekvés előtt és reggelre teljesen beszívdóik és elképsztően puha lesz tőle a bőröm!