liliann

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Manhattan Szemhéjalapozó

Manhattan Szemhéjalapozó
2013. december 14.

Én külföldön vettem, se nem DM-ben, se nem Rossmanban.. így nem tudom hol lehet venni.
DE a lényeg, hogy hihetetlenül jó. Sosem mozdult még el a sminkem, mióta használom. Már egy éve megvan és egyszerűen nem fogy el... Pedig rendszeresen nyúzom. Jó az állaga, az ára is.. Minden jó. :)

Avon Sun+ Maxi Tan Napozás Előtti Hidratáló Lotion Béta Karotinnal

Avon Sun+ Maxi Tan Napozás Előtti Hidratáló Lotion Béta Karotinnal
2013. december 8.

Nagyon kellemes az illata! Bőrfüggő persze, de nálam pl így volt: Bekentem magam napozás előtt és igen, észrevettem a változást. Gyorsabban barnultam, intenzív színem lett 15-20 perc után, pedig nekem kell egy óra szenvedés mire némi barnaságot elérek... De nálam ez csak ideiglenes volt, fél órával később már annyira nem voltam barna, mint közvetlen napozás után. Nem tudom miért... Na mindegy, fura... azért én szeretem. Legalább nem szárad ki a bőröm napozás után/közben.

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)
2013. november 18.

Általában nem szeretem a golyós bronzosítókat, mert nehéz velük elég terméket az ecsetre felvenni.. De ezzel nagyon jól megy, pont elég és kellemes a színe.. Illata szerintem nem nagyon van... Nem tudok rá rosszat mondani. Az árhoz viszonyítva elég az, amit nyújt..