Lilibell

Regisztráció dátuma: 2015. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2015. augusztus 8.

Én pár hete használom és nem vagyok vele megelégedve. Egyáltalán nem mattít... Sajnos nagyon zsíros a bőröm főleg ilyen melegben enyhén gyulladtnak is érzem és azon kívül, hogy áttisztítja az arcom rá fél-1 órára már átzsírosodik.
Ár érték arányban egyes, azért adok neki 2 csillagot mert egész jól tisztít. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá :(

Balea Bőrradírozó Arclemosó

Balea Bőrradírozó Arclemosó
2015. július 4.

Minden este használom, nálam ő a sminklemosás első lépése. A DM-es szilikon arcradírozót használom hozzá, és úgy teljesen korrekt.
Minimálisan szárít, hidratálni KELL utána. Elég jól tisztít, nem sok smink marad az arcomon a használata után, de érdemes valami tonikot alkalmazni még, hogy teljes legyen a hatás. Mióta így használom, nem nagyon hámlik se az orrom se az arcom. Ár- érték arányban szuper.

Biohair Gránátalma Sampon Zsíros Hajra

Biohair Gránátalma Sampon Zsíros Hajra
2015. július 4.

Már majdnem az első tubus vége fele járok, és igazából megteszi a dolgát, de semmi extra. Egy nappal kitolja nekem a hajmosást így 4 naponta elég megmosnom a hajam. Nekem tetszik az illata, 2-szer szoktam átmosni vele a hajam. (mint eddig minden samponnal)
Balzsamot mindig használok de csak szigorúan a hajvégekre. Igazából ha valaki nem akar áldozni 4-5000 forintos gyógyszertári készítményekre, ez egy arany középút lehet. 4 csillagot kap, mert szerintem kicsit lehetne ennél még jobb is. A hajam igazából könnyű és puha tőle és fényes is.