liliomlány

Regisztráció dátuma: 2012. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Manhattan Trio Effect Pirosító

Manhattan Trio Effect Pirosító
2013. május 24.

Többet vártam tőle,de egyszer elmegy.Nem szeretem azt amikor ordít a pirosító az arcomon,ezzel ezt meg is lehet oldani hogy diszkréten legyen rajta,neke ez pozitívum,aki meg erősen szereti annak negatív lehet.Nekem nem lenne baj vele különösebben,ha tartós lenne.De nem az.Meg hogy valóban nagyon porzik a highlighter rész benne.3ast kap.

Max Factor Xperience Alapozó

Max Factor Xperience Alapozó
2013. május 24.

Közel másfél óra szemezgetés után erre az alapozóra esett a választásom.SZeretem!:) Jó textúrájú,nyárra ideális alapozó!Pont olyat szerettem volna amelyikben van uborkakivonat és olajmentes is és láss csodát,megtaláltam:) A fedése nem olyan erős,nyilván,hiszen maga az alapozó sem egy tömény textúrájú valami.De korrektor van,baj nincs:) Nekem a színe is nagyon jól passzol a bőröm színéhez, a sand van meg az az utolsó előtti színárnyalat,ami meglepő volt hogy illeszkedik mert nekem elég világos a bőröm. Egy szó mint 100,Nekem 5ös termék lenne,ha nem lenne benne alumínium származék :( ez így 4es lesz.És valszeg hiába jó is ennyire,nem fogom újravenni. Ja,v iszont 2500.-ért vettem,ezek szerint akciós volt.Nem tudtam róla:)

Alverde Fedő Stift

Alverde Fedő Stift
2013. május 23.

Én szeretem,pont ma vettem újra,és először a Manhattanét emeltem le a polcról,de mivel mást is kellett vennem ezért azt visszaraktam,és most olvasom ennek az összetevőit,a fő hatóanyag uyganaz benne mint abba.Mondjuk az sem sokkal drágább,de érdemes az összetevőket nézni vásárlás közben is.Ennek a fedőképessége kisebb,de valamit valamiért.Nyilván abban van több szintetikus anyag ami erősebbé teszi a fedőképességet.Én ezzel meg vagyok elégedve,nálam bevállt.