Lilirose1985

Regisztráció dátuma: 2019. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. március 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. március 16.

Hatalmas csalódás..Az itt olvasott sok jó vélemény alapján vásároltam meg, még jó, hogy csak 15€-ba került. A színválasztás jól sikerült, de az üzletben csak az állam vonalára kenték fel, így otthon jött a meglepetés. Nagyon gyorsan szárad, nehéz eldolgozni. A pórusaimat gusztustalan módon kiemelte. 1000 pötty jelent meg az orromon, államon, arcomon, szemöldököm közt, ahogy beleült a pórusokba. A finise olyannyira matt, hogy úgy neztem ki, mint aki belefejelt egy tál púderbe. A tartóssága vitathatatlan, sőt megszabadulni is alig lehet tőle. Bevetettem habzó arclemosót, micellás vizet, Foreot, de szerintem a hajam vonalában még mindig van.

Contractubex Gél

Contractubex Gél
2019. március 9.

Az arcomról eltávolított anyajegy után maradt piros hegre vettem. Kb. 2 hónappal a lézeres eltávolítás után kezdtem el használni. Az amúgy is piros foltot (és körülötte a bőrt) belobbantotta. Még pirosabb lett és viszketett. 1 hétig használtam, nem bírtam tovább. Sokkal csúnyább lett a heg, nagyon megijedtem. Sok utánaolvasás után a Dermatix szilikonos gélt vásároltam meg, amiről lényegesen jobbak a vélemények.