Best of Beauty 2019

lilitoth

Regisztráció dátuma: 2018. február 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder
2019. május 22.

Az esküvőm előtt rendeltem meg, annyi jót olvastam/hallottam már róla korábban, és hát nem hiába. Nagyon fontos volt, hogy jól fixáljon, legyen láthatatlan, ne emelje ki a pórusaimat, inkább töltse fel őket, ne szárítson és ne legyen érezhető a viselete. Mindegyik elvárásomat tökéletesen abszolválta. Professzionális használatra vettem meg eredetileg, mert úgy éreztem, hogy a menyasszonyaimnak szuper lesz, de sajnos rákaptam a hétköznapokban is. Próbálok nem túlságosan rászokni, de annyira finom, selymes lesz tőle a bőröm, hogy öröm simogatni :D

Már rendeltem is egy újat, amit csak a vendégeimen használok, mert tényleg szuper, mindenkin bátran használható púder.

NYX Worth The Hype Szempillaspirál

NYX Worth The Hype Szempillaspirál
2018. október 25.

Mivel korábban sok jót olvastam itt róla, ezért amikor aktuálissá vált, be is szereztem egyet. Szuperül teszi a dolgát: nagyon erősen pigmentált, nem csomósodik, látványosan megnöveli a szempillák hosszát és bomba biztosan a helyén marad. Abszolút megéri az árát :)

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon
2018. július 17.

Akciósan vettem meg, mert gyorsan kellett valami. Hát, azóta is ezzel kínlódom, és várom a napot, amikor végre elfogy. Borzasztóan zsírosítja az egyébként is zsíros hajtöveimet. Csak azért nem mosok minden nap hajat, mivel már egy ideje tudatosan figyelek arra, hogy 3-4 vagy akár 5 nap is elteljen két hajmosás között, pedig volna rá okom bőven... Tiniként is Fructis sampont használtam, és most, az első pár használat után jutott csak eszembe, hogy már egyszer, jó régen megfogadtam, hogy SOHA többet nem veszek Fructis-t :D