Lilla08

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 1.
Bőrprobléma: -

Yamuna Shea Vaj Illatosított

Yamuna Shea Vaj Illatosított
2020. április 3.

Csodálom az itteni véleményeket. Én a szülés után megmaradt terhességi csíkokra vettem, és már arra is jobb volt mint pl. a Bio Oil. Aztán most elkezdtem használni a kezemre, ami a sok kézmosástól brutál száraz. Nekem pikk-pakk helyrehozza a kiszáradást, azóta az egész családom használja. Kislányom bőre a pelenka hajlatában nagyon csúnyán száraz volt, hámlott is, semmi más nem volt rá jó, próbáltunk gyógyszertári kevert gyógynövényes krémtől kezdve mindent, csak ez használt rá.

Oriflame Love Nature Szemkörnyékápoló Zselé Aloe Verával

Oriflame Love Nature Szemkörnyékápoló Zselé Aloe Verával
2018. január 24.

Nagyon megszerettem, mert hűsítő érzést kölcsönöz és nyugtatja a bőröm, ha duzzadt a szemkörnyékem gyorsan leviszi a duzzanatot. Könnyen, gyorsan szárad, nem hagy ragadós érzést.

Update: kb. 2 hónapja használtam hetente 3-4 alkalommal. Néha éreztem, hogy csíp kicsit, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, csak pár percre volt fura. Amikor legutóbb felkentem már nagyon csípett, mire lemostam piros volt a szemem alatt és másnapra sem múlt el teljesen, plusz picit olyan tapintású lett a bőröm ott, ahová felkentem, mintha ekcémás lenne. Azóta nem merem újra használni. Úgy láttam eddig senki nem találkozott ilyennel, de gondoltam leírom ezt a tapasztalatom.

Oriflame The One Szemöldök Kiemelő

Oriflame The One Szemöldök Kiemelő
2018. január 23.

Nagyon szeretem, már a másodikat használom belőle. Mindennapi használat mellett is sokáig elég, nagyon jól meg lehet vele rajzolni a szemöldököt. Én általában fixálom még porral, de ha ez elmarad, akkor önmagában is kibír egy napot, nem kopik.

1 smink