Lilla08

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 1.
Bőrprobléma: -

Oriflame Love Nature Szemkörnyékápoló Zselé Aloe Verával

Oriflame Love Nature Szemkörnyékápoló Zselé Aloe Verával
2018. január 24.

Nagyon megszerettem, mert hűsítő érzést kölcsönöz és nyugtatja a bőröm, ha duzzadt a szemkörnyékem gyorsan leviszi a duzzanatot. Könnyen, gyorsan szárad, nem hagy ragadós érzést.

Update: kb. 2 hónapja használtam hetente 3-4 alkalommal. Néha éreztem, hogy csíp kicsit, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, csak pár percre volt fura. Amikor legutóbb felkentem már nagyon csípett, mire lemostam piros volt a szemem alatt és másnapra sem múlt el teljesen, plusz picit olyan tapintású lett a bőröm ott, ahová felkentem, mintha ekcémás lenne. Azóta nem merem újra használni. Úgy láttam eddig senki nem találkozott ilyennel, de gondoltam leírom ezt a tapasztalatom.

Oriflame The One Szemöldök Kiemelő

Oriflame The One Szemöldök Kiemelő
2018. január 23.

Nagyon szeretem, már a másodikat használom belőle. Mindennapi használat mellett is sokáig elég, nagyon jól meg lehet vele rajzolni a szemöldököt. Én általában fixálom még porral, de ha ez elmarad, akkor önmagában is kibír egy napot, nem kopik.

Essence Soft Contouring Ajakceruza

Essence Soft Contouring Ajakceruza
2018. január 10.

A 10-es, lilás árnyalatot vettem meg, tökéletesen passzol a márka ultra last instant colour 19-es "Purple Heart" nevű rúzsához. A ceruzával szépen lehet dolgozni, nem kopik, nagyon tartós. Biztosan újraveszem.

1 smink