Lilla777

Regisztráció dátuma: 2016. november 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Schmidt's Levendulás-Zsályás Dezodor - Tégelyes

Schmidt's Levendulás-Zsályás Dezodor - Tégelyes
2017. október 24.

Az én fejemben a bio dezodor valahogy egybe forr a zsálya nevével. Sokfélét kipróbáltam már, de ez jött be idáig legjobban. A levendulával nagyon harmonikusan párosul a zsálya jellegzetes illata. Nagyon tartós, nem szükséges óránként újrakenni. Szerintem kiváló deó.

Apeiron Gyógynövényes Szájvíz Érzékeny Fogakra

Apeiron Gyógynövényes Szájvíz Érzékeny Fogakra
2017. október 3.

Ha valaki sokat szenvedett már az érzékeny fogai miatt, az én vagyok. Hideg, meleg, édes, savanyú - mindegy, az én fogam hasogat. Nemrég leltem rá erre a kis csodára és azóta nem tudok betelni vele. Először is isteni az íze, szuperül frissíti a számat és azt vettem észre, hogy sokkal kevésbé érzékenyek a fogaim, mióta használom. Nem tudom, h mit csinál, de valami nagyon működik.

The Konjac Sponge Hathullámos Rózsaszín Agyagos Konjak Fürdőszivacs

The Konjac Sponge Hathullámos Rózsaszín Agyagos Konjak Fürdőszivacs
2017. szeptember 21.

A kedvenc fürdőszivacsom! Bevallom, korábban kicsit drágának találtam, ezért inkább csak szemeztem vele, de nemrég vettem egy nagy levegőt és beruháztam. Nos, most már teljesen más a véleményem! Sokkal minőségibb, tartósabb darab, mint bármely más szivacs. Imádja a bőröm. Szuper, hogy nem kell hozzá még szappan sem. Szerintem nem véletlenül olyan híresek a Konjac szivacsok.