lilla9292

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. május 1.

A Velvet Teddy árnyalatra vágytam elég régóta. Próbálkoztam drogériás dupe-okkal de nem sikerült megtalálnom az igazit. Végül megvásároltam a VT-t, az öt csillag azonban elmarad. A színe tökéletes, a textúrája meglepően krémes, viszont irtózatosan szárít. Próbáltam már mindent: radírozás, aláhidratálás, szájceruza de sajnos így is szárítja a számat ami pár óra után nagyon csúnya. A szájceruzával úgy ahogy működik, de a sok macera miatt nem mindennapi rúzs, estére abszolút felejtős számomra.

A Faux-ot vettem meg másodiknak. A satin finish már sokkal kellemesebb viselet számomra, ugyanakkor meglepően tartós. A Satin illetve a Cremesheen vonalon igyekszem beszerezni valami hétköznapi, iroda kompatibilis árnyalatot.

Értékelésem így négy csillag a szín választéknak, a tartós formulának és pigmentációnak köszönhetően. A mínusz egy csillag pedig a matt finish miatt, ami számomra plusz előkészületeket jelent és így sem garancia a tökéletes végeredmény.

Update:

Ujabb arnyalatokat sikerult beszereznem:

Twig: Satin finish es jelentem, hogy ez a kedvencem. Nagyon szep rozsaszines barnas szin, idealis hetkoznapokra es estere is.

Modesty: Cremesheen finish, nagyon szep vilagos rozsaszin ruzs. Sajnos nem annyira tartos mint a Twig, de egyenletesen kopik.

Smoked Salmon: Cremesheen finish, akit a Velvet Teddy tulsagosan szarit annak ajanlom! Nem ugyanaz a szin, de hasonlitanak.

Partyline: Nagyon szep bordos pirosas szin, de talan a Cremesheen finish miatt nem eppen a legjobb, mert kicsit csuszkal. Persze ez elkerulheto szajceruzaval.

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2016. május 13.

Az egyetlen rúzs ami tökéletes számomra! Bármilyen esti program van a Rosewood árnyalatot veszem elő! Könnyű felvinni, nem csúszik el, nem szárít - sőt szerintem kicsit hidratál is - és emelett nagyon tartós.Konkrétan egy 3 fogásos vacsorát is kibír és egész este csak egyszer kellett átkennem. A Glamour napokon szoktam beszerezni, de szerintem teljes áron is megéri. Egyetlen bánatom, hogy számomra a színválaszték nem elég meggyőző, pedig szerettem volna más árnyalatokat is kipróbálni. És megsúgom, nekem sokkal jobban bevált mint a MAC.

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2016. május 11.

Egyet fizet kettőt kap akció keretén belül jutottam hozzá és milyen jól tettem! Sokrétű termék:
- nagyon kellemes érzés edzés után az arcomra fújni
- mielőtt felkenem este a mandulaolajat ezzel nedvesítem be a bőröm
- az elkészült sminkre ráfújom és szinte összeolvasztja a különböző termékeket az arcomon, egyszerűen csodás a végeredmény!

A nagy kiszerelés nem utazó barát, de szerencsére kapható kisebb méretben. Nem annyira finoman fújja ki a termálvízt, így amikor az elkészült sminkre fújom azért óvatosabban szoktam lenyomni, illetve messzebbről, nehogy lefolyjon az egész smink az arcomról.

Igaz, hogy "csak" víz, de szerintem az ára is baráti.

Nyáron biztos fogom használni, ha megkap a nap.