LillaM

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2018. március 7.

Nekem egyáltalán nem működött.Nem mondom, nehéz eset vagyok olajos és rejtett szemhéjjal, na de akinek nincs ilyen problémája, annak minek szemhéjalap, ugye. 3 óra alatt tűnt el a szemfestékem (illetve ekkor néztem tükörbe, lehet, hogy már előbb). Anno az ArtDeco jobban működött, de az se volt tökéletes, úgyhogy én inkább nem fogom festeni a szemhéjamat, tök fölösleges.

Isana Clean + Care Milder Reinigungsschaum

Isana Clean + Care Milder Reinigungsschaum
2018. február 16.

A Balea arctisztítóhab helyett vettem, tökre megörültem neki, hogy nem kell DM-be is mennem, de nem lehet őket egy lapon (napon?) említeni. Míg a Baleával arcot mosva a szemfesték is jól lejön, ez csak elkeni. A hab a másodperc törtrésze alatt tűnik el, amint az arcomra kenem, ezért legalább duplaannyi kell, mint a Baleából. Legalább hamar elfogy. Amúgy nem szárít, de sokat már azzal se rontana.

Kallos KJMN Hajfénykrém

Kallos KJMN Hajfénykrém
2017. október 16.

Megláttam, megvettem, és utána olvastam el a véleményeket-bevallom, kicsit megijedtem, de egyáltalán nem olyan rossz ez! Kipróbáltam egy új sampont (na azt viszont elolvastam itt előtte, és sokkal rosszabb, mint a vélemények...), amitől kiszáradt a hajam és szállt mindenfelé. Úgyhogy egy életem, egy halálom, reggel egy picit szétdörgöltem a tenyeremben és belesimítgattam a hajamba, utána még szépen vaddisznósörtés kefével átfésülgettem. Lett egy kis fénye, nem szállt, és nekem nem is tapadt össze. Azt kell mondjam, sokkal jobb, mintha úgy hagytam volna, amivé az a sampon tette. Azért legközelebb valami mást fogok kipróbálni, de ma mentőövnek kifejezetten jól jött, és ha végül még se válik be, akkor is 290,- Ft-ot "dobtam ki az ablakon", ennyit megér egy próba.