lilluska002

Regisztráció dátuma: 2019. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon
2019. október 19.

Glamour napok alkalmaval vettem meg, 50%os kupon volt ra, gondoltam miert ne.... es milyen jol tettem ;) utalok hajat mosni, pepecselni az egesszel de ezzel a ternekkel tok gyorsan megvagyok vele, nem kell melle balzsam pakolas stb. Illata tipikus Pantene, en nagyon szeretem, tartosan megmarad a hajban. Szep fenyes, puha lett tole a hajam. Feltem, hogy mivel 3in1 hamar bezsirosodik majd a fejem, de egyaltalan nem. 4 napig teljesen vallalhato volt :) 5* ❤️

Curiosa Sebkezelő Gél

Curiosa Sebkezelő Gél
2019. szeptember 12.

CSODASZER ❤️ hihetetlen, de tenyleg azt kell mondjam, hogy a megvaltom. Megannyi kiprobalt kence fence drogerias, magasabb arkategoriaju... semmit nem ertek. De a patikus ezt ajanlotta. Este arctisztitas utan bekenem a kis pattanas foltokat, hegeket masnap reggelre szepen halvanyodnak. Nekem kb egy-ket het alatt tette rendbe az egesz arcborom. Most fog elfogyni a 15g-os, de kovetkezoleg biztos h a nagy kiszerelest fogom venni :)

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2019. január 7.

Az igazi jolly joker!! Minden este arctisztítás után kis mennyiséggel bekenem vele az arcom, afféle éjszaki krémként. Reggelre szépen beszívódik, szépen hámlaszt, aknékra kiváló. Ha valahol sérülésem lesz kézen vagy akárhol (4 macska mellett jellemző🙄) akkor is ezzel kenegetem, és nagyon hamar helyrejön tőle. Minden háztartásba kötelező!