Lilly09

Regisztráció dátuma: 2016. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zeodry-84 Testhintőpor

Zeodry-84 Testhintőpor
2016. április 16.

Annak ellenére, hogy nekem izzadásgátlásra jóformán semmit nem használt, 5 csillagot adok neki, mert viszont száraz samponnak a legjobb! Beszórtam a hajtöveket, ahol zsírosnak láttam, bedörzsöltem, kifésültem, és szinte olyan lett, mintha frissen mostam volna. Anyu még meg is kérdezte, hogy megmostam a hajamat, hogy ilyen szép? :D

The Body Shop Fuji Green Tea Body Sorbet

The Body Shop Fuji Green Tea Body Sorbet
2016. március 26.

Első használatkor kicsit meglepődtem, mennyire hűsít, pár percig egy kicsit fáztam is utána, de hamar elmúlt, meleg időben biztos kellemes lesz majd. Nagyon finom az illata, tényleg zöld teás, de szerintem elég erőteljesen citromos is. Puha lesz tőle a bőröm, de nem hidratál nagyon extrém módon, bár az én bőröm nem is igazán száraz, így nekem megfelel.

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel
2016. március 15.

Kb. egy fél éve vannak a kezemen száraz foltok, melyek csak időszakosan vannak jelen, de ha jelen vannak, nagyon kellemetlenek, viszket, száraz. Számtalan krémet kipróbáltam, a gyógyszertáriaktól kezdve, ekcémára valókat, a drogériák majdnem teljes kínálatát, és ez az egyetlen, ami bevált. Egy-két használat után újra sima lesz a bőröm. Sajnálom, hogy a végére hagytam a kipróbálását, amiatt, hogy korábban nekem nem igazán voltak jók a Neutrogena krémek. Ez viszont szuper! Elég jól be is szívódik, és az illata is kellemes, nagyon diszkrét illat.