lillyofthew

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Remington CB7400 Hajsimító Kefe

Remington CB7400 Hajsimító Kefe
2017. május 24.

Vastag szálú göndör hajam van, tökéletesen egyenes lesz tőle a hajam, és tartósabb az egyenessége, mint a lapvasalónál, illetve valamivel puhább is. A hajvégek egyenességével még nem vagyok maradéktalanul elégedett, mert még nem találtam meg a megfelelő technikát rá és hajlamos vagyok csak húzgálni a hajamon. Bocsánat reflektálnék egy előttem hozzászóló véleményére, de azért nem a termék a hibás, ha hozzányúlsz, amikor az éppen forró. Tökéletesen el lehet távolítani a hajszálakat vasalást követően is.

Oriflame The One Featherlight Szempillaspirál

Oriflame The One Featherlight Szempillaspirál
2017. január 19.

Szeretem azokat a sminktermékeket melyek szép csomagolásba vannak "öltöztetve", ezért esett a választásom erre a spirálra. Nos a tartalom is eléggé meggyőző, szép különálló pillákat tudok festeni vele és ami számomra fontos, nem túl erős egy rétegben. Viszont többszöri használat után rácsomósodik a kefére a festék, ezért olyankor (egyszer fordult elő eddig) sminklemosó kendővel letörlöm, utána újra használható. Elégedett vagyok vele összességében.

Oriflame The One Colour Stylist Featherlight Ajakrúzs

Oriflame The One Colour Stylist Featherlight Ajakrúzs
2017. január 19.

Én a Peach Pavlova fantázianevű árnyalatát rendeltem meg, nem is tudom miért, hiszen eléggé sötét a szám színe és egyébként is sötét árnyalatokat használok. :)
A textúrája tökéletes, krémes, de nagyon tartós. Elégedett vagyok vele.