Lilu003

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 16 vétel
Megnézem

Dior Poison Girl Unexpected EDT

Dior Poison Girl Unexpected EDT
2019. szeptember 20.

Imádom! Kifújáskor a Poison girl EDT-re hasonlít, csak itt végig megmarad ez a citrusos-vaníliás isteni illat. Az édes és citrusos jegyek fantasztikus összhangban vannak egymással! Nagyon emlékeztet a mézeskalácsra az illata, én mégis a nyár estéken imádom a legjobban. Nekem nagyon tetszik ez az érdekes ellentmondás, annyira egyedi és különleges az összhatás! Jobban tetszik a sima Poison girl-nél, sokkal eredetibb illat. EDT létére szuper tartós, férfiak és nők egyaránt nagyon dicsérik! Hatalmas kedvenc, az egyik legizgalmasabb illat, amit ismerek!

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP
2019. szeptember 20.

Üvege nagyon szép, egyből kíváncsivá tett. Pillanatok alatt beleszerettem,és már jött is haza velem. Szeretem hosszabban tapasztalni a parfümöket, ennél a darabnál szerencsém volt, nem sokat változik később se az illata. Kókuszos,mandulás,púderes, játékos kis illat. Elejétől a végéig egy kellemesen édes, lágy, krémes illat. Amibe mandula van, az általában elvarázsol, de itt kiegészíti a kókusz és a vanília, az összhatás fantasztikusan jól sikerült. Édes parfümöket kedvelők imádni fogják.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2019. szeptember 20.

Édes, fűszeres, vaníliás illat, az ilyeneket nagyon kedvelem, de Ő valamiért kezdetben nem lett a kedvencem. Nagyon klassz kis parfüm, de nem éreztem annyira különlegesnek, hogy igazán megfogjon. Idővel azt vettem észre, hogy talán ezért a parfümért nyúltam a leggyakrabban. Belopta magát a szívembe úgy, hogy észre se vettem. Én a kávét nem igazán érzem benne, számomra a virágok sokkal jobban dominálnak. Leszáradása enyhén füstös, vaníliás-pacsulis finomsággá szelídül. Édes illatok közül ez az a parfüm, amit bármilyen alkalomra szívesen viselek. A Nuit Blanche-al együtt az egyik kedvenc parfümöm, nagyon szerethető illat, az üvegét pedig imádom!