liluci99

Regisztráció dátuma: 2021. április 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. április 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre (régi)

2021. június 17.

Hidratáló krémet kerestem ami tökéletes az én kombinált bőrömnek. Azt hiszem megtaláltam a megfelelő krémet. Egyszerűen tökéletes. Az itteni ajánlások miatt vettem meg és nagyon nem csalódtam. Pont ilyen állagú hidratálót kerestem. Bár ne lenne benne ennyi parfüm, de nagyon kellemes illata van és a dolgát is nagyon végzi ezért ez mellett eltekintek ha már nem bántja a bőröm. Bár a mennyiségre oda kell figyelni ha túl sokat viszek fel bezsírosodik bőröm de kevesebbel tökéletes. Az árához képest egy nagyon jó krém, kevesebbet vártam tőle, de hozta a maximumot. A csomagolása egy plusz pont nagyon gyönyörű, biztosan újra fogom venni és csak mindenki számára ajánlani tudom! :)

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2021. június 17.

Első cerave termékem, először nagyon kicsapta az arcomat mert sokat vittem fel, de utána kevesebb mennyiséggel nagyon szépen működött a pattanásos bőrömre és nem szárította ki sem. Kellő hidratálás szükséges hozzá az tény és való. Az illata elég műanyagos valószínű a doboz miatt amiben áll beszívja teljesen. Nem csalódtam a termékben, biztosan újra fogom venni! :)

Balea Micellás Arctisztító Víz Levendulakivonattal, Vegyes és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Arctisztító Víz Levendulakivonattal, Vegyes és Érzékeny Bőrre
2021. június 17.

Szerintem az árához és a márkához képest egy nagyon jó micellás víz, nekem nagyon szépen leszedi a sminket, és a többiekkel ellentétben nekem nem csípi a szememet. Tény és való hogy ragacsos hatást hagy maga után de én tonikkal minden fajta micellás víz után lemosom az arcom, ennél se volt máshogy.