Lilulilu

Regisztráció dátuma: 2021. március 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. március 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Khadi Vitalizáló Hajolaj

Khadi Vitalizáló Hajolaj
2021. november 24.

Kb egy éve volt egy kisebb élet/lelki krízisem és elkezdett hullani a hajam. Próbáltam szinte az összes hajtonikot amit kapni lehetett és azon kívül hogy nem is nagyon váltak be, vagy hosszútávon nem tudtam volna megvenni őket mert iszonyat drágák voltak vagy egyszerűen nem tettek jót a fejbőrömnek.
De ez vmi csodaszer! Alig használtam kétszer amikor elkezdtem észre venni hogy kevesebb haj marad a fésűben és azóta egyre csak javul a helyzet :)

Plantur 39 Koffeines Hajszesz

Plantur 39 Koffeines Hajszesz
2021. november 1.

Hát.....szerettem volna szeretni, de sajnos (az erre hajlamos fejbőröm) nagyon csúnyán kipattogott tőle egy idő után. Meg tényleg, miért tartunk még ott hogy feleslegesen túlparfümözünk egy amúgy bőrápoló terméket?

Yves Rocher Le Shampooing Solide Douceur Szilárd Sampon

Yves Rocher Le Shampooing Solide Douceur Szilárd Sampon
2021. november 1.

Több szilárd sampont, de eddig ez volt a legjobb. Dús, de vékonyszálú hajam van, egyáltalán nem szárította ki, kellemes tapintású utána a hajam es illata szinte nincs is ami nálam plusz pont. Csak azért lett 4 csillag az 5 helyett mert nekem vhogy elveszti a tartását a hajam, gyorsan lelapul sajnos.....adok neki még egy esélyt most hogy elkezdtem olajozni a hajam.