LilyNoir

Regisztráció dátuma: 2023. június 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2023. június 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Panorama Dúsító Szempillaspirál

L'Oreal Paris Panorama Dúsító Szempillaspirál
2024. május 17.

A Mac Stack spirálja óta kicsit tartok a szilikon kefés termékektől, mert azzal sikerült megkarcolni a szempilla tövem körüli bőrt.
Viszont ennek nem olyan kemények és élesek a sörtéi, így nem volt vele problémám.
Sok festéket vesz fel a kefe, de szépen eloszlatható a szempillákon. Hosszú és egyenes szempilláim vannak, így én mindig használok sz.göndörítőt spirálozás előtt. A göndörített pilláimat nem nehezíti el, egész nap a helyén marad és nem irritálja a szemem. Igaz, hogy nehezen mosható le, de én inkább bevállalom a micellás vízzel való tisztítás miatti plusz lépést este arclemosáskor, minthogy napközben pár óra után a szemem alatt legyen a festék.

Neostrata Restore Bionic Lotion 15% PHA

Neostrata Restore Bionic Lotion 15% PHA
2024. május 17.

Ezt és a Cerave Sa krémet esténként felváltva használtam és nagyon szép eredményt értem el velük a KP-s lábamon és karomon. Persze mellettük fizikai bőrradírt is használtam/használok azóta is.

Ez a krém hígabb állagú, könnyen beszívódik és szerencsére nincs semmilyen szaga/illata.(Jártam már Aha testápolóval úgy, hogy a szaga miatt a kukában végezte.)
Nem okozott semmilyen irritációt a használata, én az arcomra is felkentem hetente egyszer.

Egy flakonnal elhasználtam és utána nem vettem újra, mert úgy gondoltam, hogy miután a kp-m elmúlt, szinten tartásnak elég lesz a Cerave Sa krém. Sajnos tévedtem, mert igaz, hogy nem olyan rossz a helyzet mint amikor belevágtam a KP-m kezelésébe, de egyértelműen a Neostrata testápolónak nagyobb érdeme volt a bőrsimításban, mint a Cerave krémnek…úgyhogy a következő rendelésemnél ez a termék újra bekerül majd a kosaramba.

Essence Cranberry Lip Oil

Essence Cranberry Lip Oil
2024. május 16.

Egyik barátnőm javaslatára vettem egyet és nem bántam meg.
Vékony rétegben kenve enyhe rózsaszín színt ad, de ez építhető és miután a fényes réteg beszívódik, akkor is megmarad a szín.
Nekem elég nappalra a hidratáló hatása, estére használok testesebb ajakápolót.