LimeNora

Regisztráció dátuma: 2019. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Natics Sense Soft Bőrsimító Fluid

Natics Sense Soft Bőrsimító Fluid
2020. október 2.

Nekem nagyon bejött ez a krém. Reggel és este használom, olyan teltnek érzem az arcom tőle.
Elég érzékeny a bőröm, tág pórusaim vannak, és nagyon száraz sokszor az arcomon és a homlokomon. A legtöbb készítménytől sajnos rendszeresen kicsi piros pontok jelennek meg az arcomon, de ettől a krémtől semmi.

Nagyon ritka, hogy egy terméket (ami azért a húzósabb árkategóriába tartozik) újravásároljak, de ebből már a másodiknál tartok.

Gondolkoztam azon, hogy a "málnás" illatért levonjak-e egy csillagot, mert abszolút nem rajongok az illatáért, viszont annyira nem kellemetlen azért, és viszonylag gyorsan elmúlik.

Összességében nagyon tudom ajánlani ezt a terméket, nekem nagyon bevált.

Kat Von D Tattoo Liner

Kat Von D Tattoo Liner
2019. november 23.

Lehet túl nagy volt a felhajtás körülötte, és ezért többre számítottam...de őszintén szólva nekem kicsit csalódás ez a liner. A fekete elég intenzív és tartós is...viszont használtam már Essence linert, amivel könnyebb volt dolgozni, mint ezzel.
Egyébként rendben van a termék, és egyszerű a használata...csak szerintem ár-érték arányban olcsóbb márkákkal is elérhető ugyanaz a hatás. Ja, és nekem nagyon gyorsan kifogyott ( héti 4-5 alkalommal használtam)

Urban Decay Perversion Szempillaspirál

Urban Decay Perversion Szempillaspirál
2019. november 23.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Nekem alapvetően elég hosszú és sűrű a szempillám, de sajnos nagyon világos árnyalatú. A perversion gyönyörű fedést ad a pilláknak anélkül, hogy elnehezítené őket. Nem ragadnak össze, nincs az a "pókláb" hatás.
Ha kifogy, biztosan újból ezt fogom beszerezni.