Lina14

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lina La Rousse
Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer

L'Oreal Paris Infallible More Than Concealer
2021. január 12.

Nekem túl sűrű, gyorsan el kell dolgozni, különben megköt. Száraznak tűnt tőle az egyébként teljesen normális szemkörnyékem, és a kék karikáim is átlátszottak alatta. Szerencsére a színvlaszték jó és nem oxidálódik, de nekem nem jött be.

Update: Számomra túl vaskos, annyira kevés kell belőle, hogy lehetetlen elhasználni. Maszkos hatása van, begyűrődik, egyáltalán nem szeretem

Maybelline Lasting Fix Sminkfixáló Spray

Maybelline Lasting Fix Sminkfixáló Spray
2021. január 12.

Nem a legmattabb fixáló, de elég jó. Mondjuk 6 óra után azért már átfénylettem, de addig szépen tartott a sminkem. Amikor fújom nem ken el semmit és van ugyan egy kevés műanyagos illata, de gyorsan elillan

Update: párszor még használtam és elkazdtem érezni azt a rettenetesen alkoholos szagát, mire rájöttem, hogy rengeteg denaturált alkohol van benne, ami hosszútávon kiszárítja a bőröm. Rettenetesen megutáltam, elhasználom és kidobom, rá sem nézek majd a boltban....

Essence Pretty Natural Alapozó

Essence Pretty Natural Alapozó
2021. január 12.

Én a 040-es árnyalatot vettem meg, ami sajnos egy kicsit sötét, de így is volt alkalmam tesztelni. Kicsit oxidálódott rajtam, én mondjuk viszonylag sok púderrel fixálok az olajos bőröm miatt. A finishe nagyon természetes, kicsit fényes, de le lehet mattítani púderrel. A fedése gyenge-közepes, lehet építeni, de kell korrektor a piros foltokra. Nem nehéz az arcon, dem ráncosodik be napközben, nekem sajnos transzferálódik, de az minden alapomnál így volt.
Mindennapra tökéletes, de nem a legtartósabb számomra, lehet, hogy netről fogom rendelni a következőt, mivel a boltban ez volt a legvilágosabb amit találtam.....
Összességében nem rossz, de nekem a NYX bare with me eddig jobban bejött

Update: pár hónap vislés után feltűnt, hogy nap végére beráncosodik és kihangsúlyozza a bőröm textúráját, nem is szeretem már annyira viselni.

4 ÖSSZETEVŐ