linda_lepres

Regisztráció dátuma: 2011. március 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. március 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Naturals Füge Testpermet

Avon Naturals Füge Testpermet
2015. június 11.

Nekem is tetszik az illata, viszont nem túl tartós, a planet spa-s bali botanica-s testpermetét jobban szeretem az avonnak, azt sokáig és intenzívebben érzem a bőrömön, mint ezt (és több is van benne), de amúgy egynek elmegy.

Soliteint Liposzómás Arckrém Multivitamin Komplexszel

Soliteint Liposzómás Arckrém Multivitamin Komplexszel
2015. június 11.

Én is csak jót tudok róla mondani, nagyon megszerettem. Rossmannban lőttem pár száz forintért anno, viszont idén, amikor meg kerestem, nem találtam már ezt a fehér dobozos fajtát, csak valami megújult rózsaszín dobozos változatát, ami viszont összetevőiben igencsak eltér korábbi, itt a képen szereplő elődjétől. Hol lehet még az "eredetit" megtalálni? Valaki tudja? Segítsetek már plíz. Nekem az kellene, csak az..:/

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk
2015. június 2.

Mikor megrendeltem tudomásom volt arról, hogy nem valami tartós, na de 1! napot sem bírt ki nálam ez a lakk! Óriási csalódás, mert gyönyörű volt amikor felkentem, az Inky Blue színűt választottam amúgy, nagyon szép volt amikor megcsináltam, vízzel szinte nem is érintkezett a kezem, csak minimálisan, és még így se bírta, pattogzott le már az első napon, nem is kicsit, az összes ujjamon nagyon csúnyán, a legkisebb ujjamon meg már alig volt a lakkból.. úgyhogy hiába szép, ha egyetlen egy napot sem bír ki, akkor meg mi értelme?... Még egy 100 forintosban vásárolt lakkot is tartósabbnak gondolok, mint ezt, nagyon sajnálom, mert gyönyörű lenne, de nem igaz, hogy nem tudták tartósabbra csinálni, alap lenne, hogy 1-2 napot kibírjon minden körömlakk :(

1 MÁRKA

46 ÖSSZETEVŐ