Lingling

Regisztráció dátuma: 2015. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra EDT

Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra EDT
2016. július 6.

Teazzurra, a tökéletes nyári illat számomra.
Elvarázsolt... a könnyed, lágy, finom nőies illatával, a gyönyörű kékes színben pompázó üvegcsével, a folyamatosan változó illatélménnyel, amivel nap mint nap meglep viselet közben.
Nem a szokásos limonádé, és nem is kifejezetten teás. A vanília abszolút beleillik az összetevők sorába, de tőle egyáltalán nem válik édeskéssé, csak még inkább izgalmassá. Nem tudok betelni vele, egyszerűen imádom :-) Rajtam 4-5 órát kibír, azért ez egy nyári edt-től nem olyan rossz.

Guerlain Terracotta Le Parfum

Guerlain Terracotta Le Parfum
2016. május 31.

Már a kerek napocskás üvege is a nyarat idézi. A benne rejlő édeskés, trópusi virágos illat, nekem hűvösebb időben sokkal jobban esik. Számomra inkább viselhető 20 fok alatti hőmérsékletben egészen a téli mínuszokig. Nekem Ő nyár a télben. Így most megy egy kicsit pihenni a sötét szekrénykébe.
Szeretem, ha a nagy melegben az illat, amit viselek egy picit fel is tud frissíteni. Vele ez nem megy, nincs benne semmi frissesség, csak a tömény virágos édesség. Első illatolásra nem tűnt egyedinek, mintha már éreztem volna hasonlót, de ettől függetlenül a többi Guerlain illat mellett ez is egy minőségi darab.
Nem túl izgalmas, mondhatni lineáris, csavarokat nyomokban sem tartalmaz. Tartóssága is jobb lesz, ahogy hűl a levegő.

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2016. április 5.

Ez az első La Petite Robe Noire illatom.
Ez volt az első La Petite Robe Noire illatom, amit a Krémmánián való létezésem kezdetén, elsőként adtam el!
Ez az első La Petite Robe Noire illat, amit miután eladtam, (mert nem bírtam magamon elviselni) néhány hónap múlva újravásároltam, mert utálom illatból szeretem illattá változott!
Ez az első La Petite Robe Noire illat, amit most már biztosan megtartok! :)