Linnn

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Chanel Allure Sensuelle

Chanel Allure Sensuelle
2022. november 27.

Luxukrém illat, puha, kedves, bájos, nőies, megnyugtató és mégis szexi. Megbújik, de mégis figyelemfelhívó. Körbeölel, egész nap. Citrusos, de nem frissen éles, hanem csak éppen annyira, ami kiemeli az édes, de nem gelj kandírozott gyümölcsök illatát, így téve egy balzsamos csodává. A világ összes csillagát megadnám neki! Meggjelenése óta szerelem. Azóta sem tudta semmi, de semmi letaszítani a trónról, pedig örök keresésben vagyok és egy ideje már a niche vonalon is, de egyetlen egy méregdrága niche sem tudott elcsábítani tőle. Eredetim is van, de dupe-ot is beszereztem. A német Éclat cég gyártja szinte tökéletes hasonlósággal az illatot, ami ugyanolyan erős és tartós, mint az eredeti (Facebook: Illat-inspirációk csoportban szoktunk közösen is rendelni a cégtől.)

Xerjoff Erba Pura

Xerjoff Erba Pura
2022. november 2.

Nem is tudom, hova tegyem ezt az illatot. Az eleje nagyon-nagyon finom, gyümölcsös, édes, nyári finomság. Majd kb. fél óra múlva valami érthetetlen módon fertőtlenítős, hypószaggá alakul át, mint mikor takarítás után még a kézen marad a hypó szaga. Elsőre nem is akartam elhinni, mikor Anya felfedezte ezt, de másnap, a munkahelyemen az egyik kolléganő a szobába lépve felkiáltott: "Uh, mi ez az erős fertőtlenítő szag nálad?" Na, ekkor már hangosan felnevetve konstatáltam, hogy bizony ez csak az Erba Pura lehet. Ezután volt még vele néhány próbálkozásom, de egy idő után én is kezdtem érezni a szó szerint torkot kaparó hypószagot, így búcsút vettünk egymástól.

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2022. szeptember 25.

A drogériában állva gyorsan rákerestem a Catrice spirálokra, hogy mégis, melyiket dobjam a kosárba. Erről egészen jókat írtak, de sajnos csak a felületesen olvastam a polc előtt állva.

Pozitívum:
- gyönyörűen formáz
- csodás, mélyfekete szín
- pici, könnyen használható, göndörítő nélkül is hosszú és megemelt pillákat varázsol
- nem pereg

Negatívum:
- KENŐDIK az alsó szempillasor alatt! :( Ahhh, olyan nagy kár érte és úgy elkeseredtem, mert amúgy nagyon jó lenne, de számomra ez elfogadhatatlan, hogy 2 óra után már rohannom kell tükör közelébe, hogy letöröljem az elkenődést. Szóval nekem így pénzkidobás volt.

1 ÖSSZETEVŐ