Linnu

Regisztráció dátuma: 2018. október 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. október 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2020. május 22.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos csalódás volt a termék. :( Az 55-ös árnyalat van meg belőle, maga a színe gyönyörű szép, de evés/ivás nélkül (!) már fél óra után elkezdett lekopni, azt pedig borzasztó rondán tette. Lehet, hogy csak a sötétebb árnyalatokkal van ez a gond, világosabbat nem vettem.
Egyébként maga a csomagolás nagyon ötletes, plusz pont a hegyezőért.

Neogranormon Baby Sensitive Törlőkendő

Neogranormon Baby Sensitive Törlőkendő
2020. május 22.

Maguk a kendők szuperek (puhák, kellően nedvesek és vastagok), csak a csomagolás miatt vonok le egy csillagot. Valahogy sosem lehet csak egyet kihúzni belőle, és ennyi pénzért már egy műanyag tető sem ártana, hogy ne száradjon ki, ha már kevesebb van benne.

Tesco Fred & Flo Nedves Baba Törlőkendők Olívaolajjal

Tesco Fred & Flo Nedves Baba Törlőkendők Olívaolajjal
2020. május 22.

A Fred&Flo törlőkendők közül ez a kedvencem. Pont kellemesen nedves, nem "tocsog". Nem jön ki egyszerre 2-3 db is belőle, mint sok más törlőkendőnél, ami számomra nagy öröm, mert így gazdaságosabb. Nem lehelet vékonyak, de nem is túl vastagok a kendők. Az is nagyon praktikus, hogy rendes műanyag tetővel záródik, így sokáig megtartja a nedvességét. Ami meg egyébként számomra nem fontos, csak hab a tortán, hogy olyan kis cuki rajzok vannak rajta, jó ránézni. :)