Lisette

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2017. április 11.

Ez az alapozó egy csoda! Már nem is tudom, hány üveggel elhasználtam belőle. :) Imádom, hogy még az én extra zsíros bőrömön is nagyon tartós, nem "folyik le". Gyönyörűek az összetevői, ami sajnos az alapozók többségéről nem mondható el, sok színben kapható és még fényvédőt is tartalmaz. Ecsettel szoktam felvinni, szépen lehet építgetni. A gyors eldolgozásra viszont ügyelni kell, mert hamar szárad. Én sosem érzem nehéznek a bőrömön, jó érzés viselni. Egyetlen hibája az ára :D, éppen ezért Glamour- és Joy-napokon érdemes a leginkább beszerezni vagy amikor neszeszeres akciójuk van. Utóbbinál legalább még több terméket ki lehet próbálni tőlük - nagyon jókat szoktak beletenni.

Estée Lauder Little Black Primer

Estée Lauder Little Black Primer
2017. április 11.

Én is neszeszeres akcióban jutottam hozzá egy kis kiszereléshez. Rögtön fel is keltette az érdeklődésemet, mivel még nem volt szerencsém ilyen termékhez. Már az első használatnál csak lestem, ugyanis hosszú, gyönyörű szempillákat varázsolt, szépen megnyitja a tekintetet. Szóval így önmagában is fantasztikus, de tényleg alapként használva, utána "rendes" spirállal még inkább garantált a wow-hatás.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2014. május 12.

Takács Nóra egyik videójában (Hogyan legyek jó nő - Teszteltük a tavasz legmenőbb rúzsait!) láttam meg ezt a rúzst, 07-es Natural beauty árnyalatban. Már akkor tudtam, hogy ez kell nekem! :D Az ára baráti, télen-nyáron használok ajakápolót, így egy kicsit sem szárít, a színe pedig gyönyörű! Nagyon hasonlít a szám színéhez, ugyanakkor felkenve mégis ad egy kis pluszt, talán nem is volt még ilyen rúzs, ami ennyire passzolt volna hozzám. Ami érdekes, hogy magamtól eszembe sem jutott volna megvenni, sosem gondoltam volna, hogy ez az árnyalat felkenve ilyen szépen mutat. Lehet, hogy nem a legtartósabb, de mivel ár-érték arányban tökéletes, így nálam csillagos ötös!!!