Litta

2010 pont

Litta Blogja
Regisztráció dátuma: 2015. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2010 pont

Litta Blogja
Regisztráció dátuma: 2015. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. szeptember 3.

Ez sem okozott csalódást, hozza azt a szintet, amit a a többiek. A hajam szuper puha és selymes lesz utána, a fésülést is megkönnyíti, és az illatát is sokáig érezni. Ha már illat: a banános után ez a top 2, isteni finom, órákig tudnám szagolgatni. Ár/érték arányban állítom, hogy az eddigi legjobb pakolások, amiket próbáltam. Már csak az aloés van vissza a tesztelésből, az lesz a következő.

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm
2019. szeptember 3.

Sajnos épp nem volt a szokásos arclemosómból, így ezt vettem helyette. Nem rossz, bár nekem kicsit olajos, az amúgy is zsíros bőrömön nem sokat segített. Az illata....hát igen, azt meg kell szokni, először finom édes, aztán tolakodóan mű, de végül is egészen kellemes. Nem volt rossz, de nem veszem újra, megvan a saját bevált termékem erre a célra.

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. április 18.

Ez a 3. Hair Food-om, a banános és a makadámos is nagyon bejöttek, mindkettővel elégedett voltam. Ennek is isteni az illata, bár engem eperjoghurtra emlékeztet inkább, de jó tartós, szeretem a hajamat szagolgatni utána :) Viszont úgy vettem észre, az előzőekkel ellentétben ez valahogy nem puhítja annyira a hajamat, bizony előfordulnak benne csomók fésülködés közben, amiket külön kell kibogozni. A másik kettővel nem volt ilyen problémám. Emiatt csak 4 csillagot kap, de nem zárkózom el tőle, hogy újra vegyem, mert még így is benne van a top 3-ban.