Litta

2080 pont

Litta Blogja
Regisztráció dátuma: 2015. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2080 pont

Litta Blogja
Regisztráció dátuma: 2015. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon

Nature Box Avokádó Szilárd Sampon
2020. július 13.

Update: akinél hozzám hasonlóan szintén leszerepelt mint sampon, azokat csak arra tudom bátorítani, hogy ne dobják ki hirtelen felindulásból, ugyanis kézmosásra kiváló! Nálam átköltözött a mosdókagyló mellé, és naponta elég sokszor mosok kezet vele. Egyáltalán nem szárítja a bőrömet, sőt inkább puhább lesz tőle. Az illata még mindig tetszik, és sokáig érzem a kezemen. Persze ezért még nem pontozom fel, hiszen alapvetően nem ez lenne a funkciója. Emiatt nem is fogom újravenni, hiszen azért 2000 ft-os szappan kézmosásra egy kicsit húzós ;) De legalább van egy valami, amire tényleg használható.

Nagy reményekkel vásároltam meg ezt a terméket, ez volt az első szilárd samponom (és alighanem az utolsó is). Szépen megmostam vele a hajam, és még örültem is, hogy mennyivel egyszerűbb eloszlatni folyékony társánál. Aztán amikor megszáradt a hajam, akkor vettem észre, hogy hátul a tarkómnál egy nagy foltban "megült" ez a sampon, és zsíros, ragacsos réteget hagyott a hajamon. És nem csak beképzeltem, ugyanis a fésű fogain is látszott ez a zsíros lerakódás! Iszonyú dühös lettem, de mivel sietnem kellett, így már nem volt időm újból hajat mosni, így csináltam végig az egész napot. Hadd ne mondjam, hogy agyvérzés közeli állapot kerülgetett.
Másnapra lenyugodtam, hogy oké, lehet, hogy csak én voltam a béna, adok neki még egy esélyt. Másodszorra több időt szántam a mosásra, sokkal hosszabban és alaposabban öblítettem a végén. Az eredmény? Ugyanaz. Illetve bocsánat, még rosszabb: most már konkrétan az egész hajtövem egy olyan ragacsos eleggyé állt össze, mintha legalább egy hónapja nem mostam volna meg. Most azonban felkészültebb voltam, és tudtam időt szánni arra, hogy azonnal újra átmossam a hajam normál (bár szintén natúr) samponnal.

Részemről befejeztem, feladom a szilárd samponnal való próbálkozást. Mivel nem volt olcsó, így kidobni nem fogom, kézmosásra vagy fürdésre talán még jó lesz. Hatalmas nagy csalódás, ha lehetne, 0 csillagot adnék neki.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. szeptember 3.

Ez sem okozott csalódást, hozza azt a szintet, amit a a többiek. A hajam szuper puha és selymes lesz utána, a fésülést is megkönnyíti, és az illatát is sokáig érezni. Ha már illat: a banános után ez a top 2, isteni finom, órákig tudnám szagolgatni. Ár/érték arányban állítom, hogy az eddigi legjobb pakolások, amiket próbáltam. Már csak az aloés van vissza a tesztelésből, az lesz a következő.

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm

Balea Brown Sugar & Chia Cleansing Balm
2019. szeptember 3.

Sajnos épp nem volt a szokásos arclemosómból, így ezt vettem helyette. Nem rossz, bár nekem kicsit olajos, az amúgy is zsíros bőrömön nem sokat segített. Az illata....hát igen, azt meg kell szokni, először finom édes, aztán tolakodóan mű, de végül is egészen kellemes. Nem volt rossz, de nem veszem újra, megvan a saját bevált termékem erre a célra.