Litta

1950 pont

Litta Blogja
Regisztráció dátuma: 2015. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1950 pont

Litta Blogja
Regisztráció dátuma: 2015. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. április 18.

Ez a 3. Hair Food-om, a banános és a makadámos is nagyon bejöttek, mindkettővel elégedett voltam. Ennek is isteni az illata, bár engem eperjoghurtra emlékeztet inkább, de jó tartós, szeretem a hajamat szagolgatni utána :) Viszont úgy vettem észre, az előzőekkel ellentétben ez valahogy nem puhítja annyira a hajamat, bizony előfordulnak benne csomók fésülködés közben, amiket külön kell kibogozni. A másik kettővel nem volt ilyen problémám. Emiatt csak 4 csillagot kap, de nem zárkózom el tőle, hogy újra vegyem, mert még így is benne van a top 3-ban.

Fa Lovely Kisses Tusfürdő

Fa Lovely Kisses Tusfürdő
2019. április 3.

Nagyon szuper az illata, és fürdés után is érzem még magamon egy kis ideig. Jól habzik, megfelelően tisztít. Nem tudok rosszat mondani rá.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Gél

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Gél
2019. március 21.

Update: Sikeresen átment a teszten, duplán megérdemli az 5 csillagot! Azóta már 2 menzeszen is túl vagyok, és egyik előtt sem jött ki egyetlen hatalmas, gyulladt pattanás sem! A mostaninál volt csupán egyetlen apró kis duzzadt valami, de ennél általánosságban is durvábbakkal volt tele az arcom a termék használata előtt. Az arcbőröm régóta nem volt ennyire szép! :)

Az arcbőröm nagyon problémás. Egyes helyeken száraz, hámlik és húzódik, míg más helyeken pedig tocsog a zsírtól. A neki nem tetsző termékekre pedig nagy, gyulladt pattanásokkal reagál. Ilyen állapotomban kezdtem el használni ezt a lemosót is, 2-3 héttel ezelőtt. Az eredmény pedig látványos: az arcbőröm sokkal simább, lett, a fájdalmas pattanások pedig nyomtalanul eltűntek, sőt kicsit még a homlokom zsírosodását is késlelteti! Az igazi nagyteszt most jön majd neki, mert közelednek a nehéz napok, és ilyenkor mindig kipattog az arcom. Egyébként az illata kellemes, pont annyira habzik, amennyire kell, és ez a tubus még legalább 2 hétig elég lesz, napi 2 használat mellett. Használat közben enyhén hűsítő érzést ad. Bár ez a legdrágább a Balea arclemosó gélek közül, de eddig azt kell mondanom, hogy megéri az árát. Kicsit szárít ugyan, de ezen egy jó hidratáló segít.