little lady

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)
2014. július 1.

A göndör hajamnak már nagyon kellett egy kis ápolás mert a vége már nagyon töredezett.A Rossmannban láttam,hogy le van árazva úgyhogy beledobtam a kosárba,megvettem,hazahoztam.Hajmosásnál ki is próbáltam nyomtam bele 3-szor (később kiderült,hogy 1-szeri nyomás is vígan elég..) felkentem és csak úgy ragyogott a hajam.Az illata csodás volt.Pár használat után már nem is töredezett a vége! Mivel egy nyomás elég az egész hajamra sokáig elég nekem.Csodaszer!

Essence Like A Walk In The Summer Rain

Essence Like A Walk In The Summer Rain
2014. április 24.

Volt egy kis időm végigszaglászni az alsó (olcsóbb) parfümöket a DM-ben.Ez meg a Spring-es tetszett a legjobban de végül erre döntöttem.Olyan szabad illat,mint mikor mentünk biciklizni egy nagy eső után a külvárosban.Imádom! Hát a tartósságával azért vitatkoznék. Fújtam egy kicsit a csuklómra és két óra múlva már alig éreztem.De a kicsi változatban simán belefér a táskába fújok egy kicsit és még két órát kibír.Megadom az ötöst.

Nivea Hand SOS Intenzív Kézkrém

Nivea Hand SOS Intenzív Kézkrém
2014. április 24.

Már nem gyártják? Ez meglepett mert a boltban még rengeteg van. Nagyon száraz a kezem.Nem tudom miért lett lepontozva ennyire szegény.Ezt nem a normális kezekre kell tenni..az fel sem tudja szívni már .Kipróbáltam és első használatra azonnal beszívódott.Sokat nem tettem úgyhogy szerencsére még sokáig elég.Én nagyon megvagyok elégedve. Ez az első kézkrém ami valóban felpuhította a kezem. Egyszerűen imádom. 50ml tényleg kevés és ennyi pénzért vehettem volna Neutrogena-t de hát ha teszi a hatását..akkor elfogadom.