Best of Beauty 2019

little.shana

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2018. június 24.

Használtam régen, aztán arra jutottam, hogy nagyon hasonlít a Lovely curling pump up spirálra. Mivel az olcsóbb, azóta inkább azt veszem, de egyszer nem volt rossz.

Rimmel Lash Accelerator Szempillaspirál

Rimmel Lash Accelerator Szempillaspirál
2018. június 24.

Én nagyon szerettem használni, a keféjét meg is tartottam, át szoktam vele fésülni a szempillámat :)

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips
2018. június 4.

Angliából kértem, mert szeretem a Vaseline termékeket és érdekelt a színező hatása. Alapból egész erős színű szám van, így rajtam nagyon természetes hatású, nekem tényleg csak egy enyhe színt és fényt ad. A fénye olyan enyhén nedves csillogású, mint a vazeliné, ami szerintem nagyon szép, örülök, hogy nincs benne csillám vagy gyöngyházfény, ami fura tud lenni szinezett ajakápolóknál nekem. Ez nagyon természetes, olyan mintha a szám lenne, csak kicsit jobb. Az illata nagyon kellemes rózsa illat, aminek külön örülök. Az ajkaimat megfelelően hidratálja, bár nyáron amúgy sem szokott száraz lenni, ezért nehéz még megmondanom, hogy csak megfelelően vagy nagyon jól, de mivel maga a sima vazelin be szokott válni, szerintem ez is jól fog működni. Nagyon jó lesz a nyári hétköznapokra. :)