little.strumfita

Regisztráció dátuma: 2012. május 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Regeneráló Hajmaszk Avokádóval és Sheavajjal

Alverde Regeneráló Hajmaszk Avokádóval és Sheavajjal
2015. január 18.

Hihetetlen sűrű, gittes állagú anyag, komoly erőt igényel kipréselni a tubusból, ez marokerősítőnek kiváló, egyéb hasznát sajnos nem tapasztaltam. A hajam tövét zsírosítja, a vége szálkás lett. Hónapok óta csodálkozom, miért utálom a hajam, alattomos kis cucc ez, mert sunyin átvészelte, hogy rajta kívül minden mást hibáztatok. Fél éve használom, még több, mint a fele megvan, de már semmi sem menti meg, könyörtelenül kivágom. Viszlát!

Alterra Hajkúra Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hajkúra Gránátalma és Aloe Vera
2013. március 10.

Hajmosás után egy babnyi mennyiséget használok a nedves hajvégekre (hosszú a hajam), nem öblítem ki, tökéletesen működik és így nem is fogy olyan gyorsan. Eddigi legjobb balzsamom, az összes Alverdéset veri.

Alverde Sensitive Dry Deobalsam

Alverde Sensitive Dry Deobalsam
2013. március 10.

Az eddig próbált (még a dr. Organic hátravan) tiszta, alumíniummentes deok közül ez vált be a leginkább. Azért mielőtt edzeni vagy futni indulnék, újra kell kenni, de egy átlagos napot simán kibír. Hosszú használat után sem szárad ki tőle a bőröm, nem viszket, nem pattog ki. Az illata nagyon finom, diszkrét. Egyetlen negtívum, hogy kicsit nehezebben szárad, de bőven megér ennyi macerát.