littlek

Regisztráció dátuma: 2013. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aromax Argánolaj

Aromax Argánolaj
2015. december 19.

Masszív kecskesz.r szaga van, mondjuk ki. :D Viszont egy-két csepp levendula olajjal (szintén 100%-os) keverve szuper! A ciklusnak megfelelően menetrendszerűen kipattogzó arcomon pedig ez a két olaj csodát szokott tenni. Hajmosás után nagyon kis (!) mennyiséget szoktam belőlük még a hajvégekre is kenni, pihe-puha lesz tőle! Az Aromax cseppentőjével viszont meggyűlt a bajom, valahogy nem lehetett normálisan rácsavarni az üvegre, sosem szorult rá rendesen. Vettem más Aromaxos olajat is (pl. gránátalmamag olaj), ott ezt nem tapasztaltam, szóval lehet, hogy csak ez az argános volt ilyen selejt :/

Dabur Amla Hajolaj

Dabur Amla Hajolaj
2015. december 13.

A KM-es vélemények miatt szereztem be a Szép kis India boltból, 1500 Ft-ért. Úgy voltam vele, hogy nem lehet annyira borzalmas az illata, mint ahogy itt írtátok, elvégre annyi mindent kibírtam már. Hát felkentem és valami iszonyat :D Szörnyen gejl, édes és hihetetlenül hasonlít a húsvétkor a locsolkodás alkalmával a hajamra borított erős pacsulik illatára. Engem a szaga annyira kiütött, hogy konkrétan megfájdult tőle a fejem. Mivel szép puha és fényes lett tőle a hajam, próbáltam kitalálni, hogy mégis milyen módon használjam el a többi olajamat...Eddig az alábbi recept vált be: 4 ek. ricinus olaj + 1 ek. kókuszolaj + 3 pumpanyomásnyi (ha átszerkesztitek ti is a kiszerelést egy adagolópumpával, amit amúgy javaslok) vagy kupaknyi Amla olaj. Az első két olajat óvatosan összemelegítem, abba öntöm az Amlát és így langyosan felkenegetem a hajtőre. A hajvégekre is mehet belőle, én oda csak néha kenem, mert jelenleg ott nem gáz a szitu. :) Az egész hajamat összecsavarom egy kontyba, majd betekerem folpackba és ráhúzok egy sapit :) Iszonyat vicces, ezért főleg ez éjszakára csinálom, ebben alszom, aztán reggel mosok hajat. Ha az olajos katyvaszban a leírtaknál több kókuszolaj kerül, akkor kétszer szoktam samponozni, egyébként nekem elég szokott lenni egy alapos samponos mosás. A végekre pakolás vagy balzsam és kész! A keveréket alkalmazva kevésbé érezni a száraz hajon az Amla olaj szagát. Nekem még a fejbőröm is fényesebb szokott lenni a választéknál (mármint az egészséges értelemben). Tehát töményen, önmagában én nem javaslom a használatát, de ezekkel a kis praktikákkal ki lehet hozni belőle a maximumot. A hatás és az ár miatt nálam jár az 5 csillag, bár a kiszerelés és a szag miatt szívesen levonnék,de úgy vagyok vele, hogy hozzám hasonló hajb*ziknak(már bocsánat a kifejezésért :D ) ennyi kellemetlenség bőven belefér, hogyha az eredmény kárpótol. :)

Balea Deo Kristály

Balea Deo Kristály
2015. november 3.

egyszer vettem, de nem azért nem veszem újra, mert nem vagyok elégedett, hanem mert szerintem kb. életem végéig kitart :) nem mondom, hogy egyáltalán nem izzadok, de nekem jobb érzés így lenni, mint mindenféle olyasmit fújkodni magamra, ami káros lehet és nem lélegzik alatta a bőröm. én abszolút nem vagyok tőle büdi, kb. csak "párolgok", márha ennek van bármi értelme is :D akinek hiányzik az illatfelhő, az úgyis mást fúj/ken magára, nekem ez is jobb is, hogy nem keveredik a parfümöm illatával. 5* :))